Susitikti su popiežiumi Pranciškumi nori ir jurbarkiečiai (registracija - parapijos namuose)

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Per 130. Tiek Jurbarko Švč. Trejybės parapijiečių panoro iš arti pamatyti popiežių Pranciškų.  Kaip „Mūsų laiką“ birželio 27 dieną informavo kunigas klebonas Darius Auglys, vykti į Šventojo Tėvo Pranciškaus aukojamas Šv. Mišias rugsėjo 23 dieną yra užsirašiusiųjų virš 130 žmonių. Šv. Mišios bus aukojamos Kaune, Santakoje.

 

 

Tiems, kurie nespėjo užsiregistruoti, bet norėtų į šias Šv. Mišias, geros žinios. Kunigas D. Auglys atkreipė dėmesį, kad šiuo metu iki liepos mėnesio vidurio registruojami žmonės  parapijoje. Žmonių skaičius nėra ribojamas. Anot kunigo, nėra nurodyta vietų, kiek asmenų gali vykti. "Svarbiausia, kad nori vykti ir vyksta melstis Šv. Mišiose", - sakė kunigas. Snot pašnekovo, platesnė informacija bus teikiama rugpjūčio mėnesį, nes dar daug kas yra derinama.

 

Kaip informuoja vizito organizatoriai, į susitikimus su Šventuoju Tėvu Vilniuje ir Kaune bus galima patekti tik iš anksto prisiregistravus. Į popiežiaus susitikimą su jaunimu Katedros aikštėje Vilniuje rugsėjo 22 dieną bus registruojami 14-35 metų amžiaus asmenys. Jau turintys vaikų ir norintys drauge su mažaisiais dalyvauti susitikime su popiežiumi, taip pat turės pasirūpinti jų registracija. Į šv. Mišias Kaune, Santakoje, rugsėjo 23-iosios rytą registruojami visi, net ir kūdikiai. Registracija į šiuos du renginius reikalinga tam, kad organizatoriai, numatydami dalyvių skaičių, galėtų tinkamai paruošti erdvę, parengti tinkamą šv. Mišių knygelių kiekį.

 

Numatoma, kad elektroninė registracija internetu bus pradėta rugpjūčio 1 dieną. Šiuo metu registracija vyksta bažnyčiose, parapijose, rektoratuose. Į visus kitus susitikimus - Vilniuje prie Aušros Vartų, Simono Daukanto aikštėje, Lukiškių aikštėje ar prie kelio, kuriuo važiuos popiežius, žmonės kviečiami ateiti nesiregistravę.

 

Kaip pabrėžia vizito organizatoriai, kvietimais į susitikimus su popiežiumi Pranciškumi negali būti prekiaujama. Visi susitikimai su Šventuoju Tėvu - nemokami, registracija taip pat.

 

Vizito organizatoriai primena, kad popiežius Pranciškus Lietuvoje lankysis rugsėjo 22-23 dienomis, vėliau vyks į Latviją ir Estiją. Per dvi vizito Lietuvoje dienas Šventasis Tėvas melsis Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, koplyčioje, aplankys buvusį KGB kalėjimą, prisimins okupacijų aukas. Šventasis Tėvas susitiks su prezidente ir žmonėmis, susirinkusiais S. Daukanto aikštėje. Skirs laiko susitikti su kunigais, vienuoliais ir vienuolėmis, seminaristais.

 

Daugiau informacijos rasite adresu https://popieziausvizitas.lt/

 

Parapijos namai

M. Valančiaus g. 1, Jurbarkas

Tel. (447) 55 394

El. p. jurbarkas@kaunas.lcn.lt

 

Raštinė (parapijos namuose)

Raštinėje budima: Sekmadieniais 8–14 val.

Šiokiadieniais 9–11 val. ir 17–18 val.

Šeštadieniais 10–12 val. ir 17–19 val.

Būtinu atveju prašome kreiptis bet kuriuo metu tel. (8 447) 55 394

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai