Nuo kada galima deklaruoti pajamas?

Kiekvienais metais visi Lietuvos Respublikos piliečiai turi deklaruoti savo pajamas. Kasmetinėje pajamų deklaracijoje yra pateikiama visa informacija apie tais metais gautas pajamas iš darbo santykių, dovanų, palikimo, investavimo, nekilnojamojo turto ar kitokių šaltinių. Visgi, kaip ir kiekvienais metais, taip ir 2021, atsiranda tam tikrų pakeitimų ir naujų taisyklių kaip tas pajamas deklaruoti teisingai.

Taigi, pajamas deklaruoti galima pradėti jau nuo kovo mėnesio pradžios per du mėnesius. Užpildyti formą galima elektroniniu būdu neišeinant iš namų – visa tai lengva padaryti naudojantis EDS vedlio sistema. Jeigu to padaryti savarankiškai negalite, visuomet galite susisiekti su VMI konsultantu ir užsirašyti konsultacijai, kurios metu jums padės deklaruoti savo pajamas. Visgi, turint omenyje sudėtingą situaciją visame pasaulyje dėl COVID, jeigu yra galimybė, geriau viską užpildyti elektroniniu būdu ir taip saugoti savo bei artimųjų sveikatą.

Deklaraciją būtina pateikti tam, kad valstybė galėtų normaliai gyvuoti ir funkcionuoti. Nuo savo uždirbtų pajamų mes mokame valstybei mokesčius, kuriuos vėliau galima paskirstyti ir sukurti žmonėms pridėtinę vertę, kuria naudotis galėtų tie, kam to labiausiai reikia. Visgi, jei permokėjote ir sumokėjote daugiau mokesčių nei turėjote, visą perviršį jums valstybė grąžins atgal į jūsų banko sąskaitą. Dažnas žmogus apsidžiaugia, kai vos deklaravęs pajamas atgauna kelis šimtus eurų ar mažesnes sumas. Šaltinis: https://www.vilniauskreditounija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.