Šalies policininkų vardą Estijoje gina ir Jurbarko pareigūnė

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Rugpjūčio 22-23 dienomis Estijoje Narvos mieste vyksta Policijos ir sienos apsaugos tarnybos profesionalumo ir meistriškumo įgūdžių konkursas, kuriame tarp daugiau nei 30 komandų varžėsi ir Lietuvos pareigūnai. Lietuvą šiame konkurse atstovavo vienintelė komanda, kurią sudarė geriausiais 2017 metais išrinkti šalies pareigūnai. Toje komandoje – ir Jurbarko rajono policijos komisariato (PK) reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė Lina Augustaitytė.

 

Estiją antradienio rytą išvyko praėjusių metų šalies respublikinio konkurso nugalėtojai, komanda, kurią sudaro visų grandžių pareigūnai.

Kiti Estijoje varžęsi komandos nariai - Kalvarijos PK vyresnysis tyrėjas Andrius Klimaitis, Šakių rajono PK reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Andrius Mureika ir komandos vadovas Šakių rajono PK viršininkas Aušrys Kvederevičius. Pastarasis pakeitė Marijampolės apskrities VPK viršininką Mindaugą Baršį, kuris dėl tam tikrų aplinkybių negalėjo vykti į Estiją. Konkurse varžosi daugiau nei 30 komandų ne tik iš Estijos, Lietuvos, bet ir Latvijos bei Suomijos.

 

Kaip „Mūsų laiką“ informavo Marijampolės apskrities VPK vyriausioji specialistė Sigita Šatienė, ketvirtadienio ryto pirminiais duomenimis, lietuvių komanda laikėsi per vidurį, bet galutinių duomenų dar neturėjo. Konkurse daug rungčių - vienose Lietuvos pareigūnams pasirodė geriau, kitose prasčiau. Tačiau už filmuką prevencijos tema, kurį reikėjo paruošti konkursui ir pristatyti, geriausių šalies policininkų komanda užėmė aukštą 9 vietą.

 

Atstovauti Lietuvai geriausi šalies policininkai išvyko ypatingai pasipuošę. Tai pirmieji pareigūnai, gavę naujo pavyzdžio uniformas. Kaip pranešama Lietuvos policijos feisbuko paskyroje, tikimasi, kad jau kitų metų pradžioje naujas uniformas turės visi pareigūnai.

 

 

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai