Paaiškėjo, kas vadovaus „Jurbarko vandenims“

Straipsnis  19 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jokių naujų veidų ir vardų. Paaiškėjo, kas vadovaus UAB „Jurbarko vandenys“. Rugpjūčio 8 dieną vykusį konkursą šios savivaldybės įmonės direktoriaus pareigoms užimti laimėjo jurbarkiečiams gerai pažįstamas veidas ir vardas Darius Dragūnavičius, iki šiol vadovaujantis kitai savivaldybės įmonei UAB „Jurbarko komunalininkas“.

 

Vadovauti „Jurbarko vandenims“ iš viso panoro ir dokumentus pateikė du kandidatai, kuriuos konkurso dieną vertino specialiai sudaryta komisija. Iš galimų maksimaliai surinkti 50 balų D. Dragūnavičius surinko 43, o jo konkurentas keliais mažiau, 40. Kandidatus vertino penki komisijos nariai, galėję skirti nuo 1 iki 10 balų. Komisijos pirmininkė Vida Rekešienė, o komisijos nariai - rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Rūta Vančienė, investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas Ernestas Sinkus, infrastruktūros ir turto skyriui laikinai vadovaujanti Gražina Gadliauskienė bei to paties skyriaus vyr. specialistas Povilas Kazėnas.

 

„Jurbarko vandenų“ vadovas buvo išrinktas antruoju bandymu. Pirmą kartą skelbtas konkursas šioms pareigoms užimti neįvyko, nes neatsirado nė vieno norinčio. Tąkart dokumentų nepateikė nė vienas pretendentas. Antrą kartą konkursas UAB „Jurbarko vandenų“ direktoriaus pareigoms užimti paskelbtas su tais pačiais kandidatams keliamais reikalavimais. Tai „Mūsų laikui“ patvirtino rajono savivaldybės administracijos teisės ir metrikacijos skyriaus vyr. specialistė Edita Pažereckaitė, patikinusi, kad reikalavimai buvo palikti tie patys.

 

Tarp kandidatams keliamų reikalavimų buvo šie - turėti aukštąjį universitetinį technologijos mokslų studijų srities inžinerijos krypties išsilavinimą; turėti ne mažesnę kaip 5 metų inžinerinio ir 3 metų vadovaujamo įmonei darbo patirtį; išmanyti dokumentų rengimo taisykles, suprasti įstatymų ir norminių teisės aktų reikalavimus, veiklos organizavimo bei veikimo principus, geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo ypatumus ir kt.

 

D. Dragūnavičius direktoriaus pareigas pradės eiti tik tada, kai tik bus gautas atsakymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT). Paprastai tai gali užtrukti iki 14 kalendorinių dienų. Kada bus skelbiamas konkursas į UAB „Jurbarko komunalininkas“ direktoriaus vietą, priklausys nuo to, kada vadovauti „Jurbarko vandenims“ galės D. Dragūnavičius. D. Dragūnavičius UAB „Jurbarko komunalininkui“ vadovauja nuo 2008 metų ir yra politikas. Ilgą laikė priklausė Darbo, o pastaruoju metu - socialdemokratų partijai.

 

UAB „Jurbarko vandenims“ vadovavo Romaldas Vaitelavičius, kuris turėjo užleisti vietą dėl įvestų kadencijų valstybės ir savivaldybės įmonių vadovams.

 

Straipsnis  19 komentarų
Mūsų partneriai