Basčiai laukia šeimos pagausėjimo

Straipsnis  14 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Dainininkas jurbarkietis Deividas Bastys su žmona Agne laukia šeimos pagausėjimo. Tai „Mūsų laikui“ patvirtina pati Agnė Bastienė. Antroji Basčių atžala turėtų gimti prieš Kalėdas. Vaikelis planuotas ir labai laukiamas, patikino Agnė, kuri neslepia, kad norėtų susilaukti dukrelės.

 

„Būtų labai džiugu turėti ir dukrytę šeimoje, bet berniukui turime daugiau žaislų. Tad kaip bus, taip gerai“, - šypsojosi ji. Prieš ketverius metus susituokusi pora augina 2013 metais gimusį sūnų Armandą. Vis dėlto nuojauta ir savijauta moteriai kužda, kad gali gimti dar vienas sūnus. Savijauta panaši kaip ir laukiantis pirmagimio. „Per daug jėgų nėra ir maisto poreikis panašus, todėl nuojauta sako, kad gali būti berniukas“, - „Mūsų laikui“ sakė Agnė, patikinusi, kad abu su vyru galvoja nesidomėti, kas - kad būtų staigmena.

Basčiai vardo savo vaikeliui dar nesugalvojo, bet jau dabar žino, kad tikrai nepasirinks tokio, kuris šiuo metu tarp populiariausių. Pirmagimiui Armando vardą abu parinko bendru sutarimu iš kelių variantų. „Berniukui norėjosi stipraus vardo. Armandas reiškia "karys". Mergaitei norėtusi švelnesnio“, - šypsosi Agnė, prisipažinusi, kad pastaruoju metu abiem būtų lengviau sugalvoti vardą mergaitei.

Aerobikos trenere dirbanti Agnė treniruotes vedė iki gegužės mėnesio. Vasarą ilsisi, nes, sako, Jurbarke nėra poreikio. Rudenį žada netinginiauti - rugsėjį dar žada vesti linijinius šokius, o aerobika užsiims jos kolegė Ieva. „Labai džiaugiuosi, kad esame puiki komanda ir galime viena kitą pakeisti esant reikalui“, - kalbėjo Agnė, planuojanti jau po Naujųjų metų vėl pradėti sportuoti, o pavasarį suplanavusi treniruotes su vežimėliais, kurios šiuo metu populiarios didmiesčiuose. „Laukia naujas, įdomus etapas“, - šypsosi ji.

 

Straipsnis  14 komentarų
Mūsų partneriai