Vienu skambučiu – visos gerai šventei reikalingos paslaugos

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Užteks vieno telefono skambučio, kad savo šventei užsisakytumėte muzikantą ir vedėją bei išsinuomotumėte mikroautobusą su vairuotoju. Jei šią vasarą švenčių nenusimato,  galite susiorganizuoti turiningą savaitgalį. T.y.  su gerų draugų kompanija ar giminaičiais, bendradarbiais nuvažiuoti nors ir prie jūros. Ir pigiau kainuos, ir nuskriaustų nebus, nes į pajūrį važiuosite išsinuomotu mikroautobusu. Tokias paslaugas siūlo jurbarkietis Nerijus Ginietis, kuris šią vasarą ima plėsti savo veiklą.

Mintys pasiūlyti naujų paslaugų gimė savaime. Jurbarkietis Nerijus pasakoja, kad viskas prasidėjo nuo to, kad jis pats jau keletą metų groja ir dainuoja įvairiose šventėse Jurbarko rajone ir visoje Lietuvoje. Jam gimė mintis greta to pasiūlyti šventėms išsinuomoti ir mikroautobusą su vairuotoju. Anot jo, šis variantas labai tiks tiems, kurie šventėms, pavyzdžiui, vestuvėms norėtų išsinuomoti pigesnį automobilį nei limuzinas, o sutaupytus pinigus galėtų skirti kitoms svečių pramogoms.

Nerijus Ginietis  plečia savo veiklą. Jurbarkietis teiks visą vestuvininkams skirtų paslaugų paketą: nuo muzikavimo iki fotografavimo.

Švenčių mados

Kad užsiminta apie vestuves, Nerijus pasakoja ir apie vestuvinių puotų madas, kurios keičiasi. Šypsosi, kad piršlio jau seniai niekas nekaria, kad lietuviai paprastai švenčia vieną – dvi dienas, kad ilgiau švęsti sau leidžia emigrantai. Kad dažniausiai vestuves švenčia kaimo turizmo sodybose, kad lietuviai linkę susikviesti nemažą svečių būrį –  iki 70 svečių. Nerijus pastebi ir naują švenčių madą. Ant šventinio stalo – vis mažiau alkoholio.  Vien šią vasarą Nerijaus laukia trejos vestuvės, kuriose nebus jokių alkoholinių gėrimų. Apie tai iš anksto perspėjo užsakovai. Dvi tokios vestuvės bus Kaune, o vienerios – Jurbarko rajone. Kita vestuvių mada – svečiai nebenori vien tik už stalo sėdėti. Jiems reikia įvairių pramogų, žaidimų. Jurbarkietis pasakoja, kad užsakovai muzikantų prašo kuo daugiau užsiimti su svečiais, kad šie  nesėdėtų prie stalo, o būtų įtraukti į veiklą, kad jiems nebūtų nuobodu. Svečiai nori ne tik pajudėti, bet ir pažaisti intelektualius žaidimus, kas taip pat populiarėja, tad muzikantams tenka ir savotiškus protmūšius organizuoti.

Nerijus užsiminė ir apie vieną dainą, be kurios nevyksta nė viena šventė, nesvarbu, kur ji bebūtų. Jurbarkietis šypsosi, kad toji daina, kurią jis turi sugroti visose vestuvėse ar kitose šventėse, yra „Juoda orchidėja“. „Visada paprašo padainuoti.  Nežinau, kas ir kodėl ją taip išpopuliarino, bet jau keleri metai niekas nesikeičia“, – šypsosi pašnekovas.

Skatins turizmą

Ir tai dar ne viskas. Jurbarkietis imasi ir turistinės veiklos. Šią vasarą N. Ginietis pradeda organizuoti turistines keliones po visą Lietuvą. Anot jo, nuolat bus renkamos komandos, kurios išsinuomotu mikroautobusu galės vienai dienai nuvažiuoti į bet kurį Lietuvos tašką. Kad ir Trakų pilį aplankyti, pasėdėti prie ežerų Molėtų rajone ar pasideginti į pajūrį. Anot jo, tai yra patogus būdas paatostogauti – jei tingisi pačiam vairuoti. Be to, susimetus keliese kelionė kainuos pigiau.

Ir tai dar ne viskas. Ilgainiui jurbarkietis teiks visą vestuvininkams skirtų paslaugų paketą. Jaunavedžiams nereikės rūpintis, kaip užimti svečius, bus galima išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju, bet ilgainiui N. Ginietis savo klientams galės pasiūlyti ir vestuvių fotografo bei vaizdo operatoriaus paslaugas. Vienas skambutis – ir viskas, ko reikia gerai šventei, užsakyta.

Susisiekti su Nerijumi Giniečiu galima tel. 8 650 50 929.

Feisbuke jį rasite – Nerijus Ginietis.

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai