Vienintelė Jurbarko parduotuvė, kurioje klientus pasitinka šuo

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko mieste esančios autodalių parduotuvės (Donelaičio g. 50 A) nuolatiniai klientai jau įpratę prie neįprasto darbuotojo, kuris juos pasitinka bei išlydi. Tai parduotuvės savininkų Bakanų biglių veislės šuo Simba, kuri šiuose namuose ir užaugo.

 

Šeimininkė Ramutė juokiasi, kad Simba parduotuvėje jaučiasi didesnė šeimininkė. Čia jos mėgstamiausia vieta, kur ir leidžia dienas. Į kiemą išeina tik kai gamtiniai reikalai prispiria. Parduotuvės erdvėje Simba ir miega. Mėgstamiausia vieta miegoti – taip vadinamasis „minkštas kampas“ klientams atsisėsti. Simba pasitinka klientus – visada juos neįkyriai apuosto. Ypač ilgai uosto tuos, kurie šunis augina. Tąkart „Mūsų laiko“ korespondentės nepasitiko, nes pas Ramutę svečių lankėsi. Tai Simba tupėjo šalia svečių ir laukė tikėdamasi, kad ir jai koks skanėstas klius.

Kai kuriuos nuolatinius lankytojus, klientus Simba ypatingai myli. Geriausias to įrodymas – kai į parduotuvę užsuko kavos aparatus taisantis Audrius. Šiam atėjus Simba pradėjo džiaugsmingai loti ir tuoj pat prie jo nuskubėjo bei visą laiką, kol jis buvo, šalia gulėjo arba sekiojo.

 

Visą straipsnį rasite naujame "Mūsų laikas" numeryje, kuris pasirodys rugpjūčio 11 d.

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai