Privačiai iniciatyvai organizuoti mokymus pritarė Jurbarko smulkiojo verslo rėmimo fondas

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Birželio 14 dieną Jurbarko savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko nemokami mokymai verslininkams. Šiuo mokymus suorganizavo UAB „Paslaugos jūsų verslui“ direktorė Jurgita Jokūbaitytė.  Šiai privačiai iniciatyvai pritarė ir Jurbarko smulkiojo verslo rėmimo fondas. Jis numatė skirti iki 1500 Eur kursų išlaidoms padengti. 

Mokymus vedė žinoma aktorė ir Lietuvos muzikos akademijos scenos kalbos dėstytoja doc. Adrija Čepaitė, akademiniame ir verslo pasaulyje žinoma kaip sceninės kalbos, iškalbos ir kalbinės raiškos mokytojų. A. Čepaitė verslius jurbarkiečius (jų susirinko gausiai per 30) mokė įtaigiai kalbėti, kokių klaidų nedaryti viešai kalbant, papasakojo, ką išduoda kūno kalba, kokių temų vengti susitikime su verslo partneriais ir net patarė, ką atsakyti žmogui, jei ant tavęs šaukia ir kaip užmegzti ilgalaikį kontaktą su jus dominančiu žmogumi.

Daugelis dalyvavusių verslininkų džiaugėsi pabuvoję 4 valandų mokymuose, nes sužinojo daug naujo ir gautas žinias pritaikys savo darbe, versle, kalbantis su verslo partneriais ar klientais. Lektorę kaip profesionalę įvertino ir gana skeptiškai tokių mokymų atžvilgiu nusiteikę kai kurie rajono verslininkai.

Bus papildyta.

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai