Kol atostogausite, namų ir aplinkos tvarkymą patikėkite profesionalams

Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jei atostogų einate tam, kad langus išsiplautumėte, namus susitvarkytumėte ar sužėlusią veją pjautumėte, šis straipsnis kaip tik jums. Per atostogas reikia ilsėtis, o namų ir aplinkos tvarkymo darbus patikėti šį darbą išmanantiems. „Jūs vasarą keliaukite, poilsiaukite, o dirbti už jus leiskite mums. Sugrįšite į švarius namus ir rasite sutvarkyti aplinką“, - sako 24 metų jurbarkietė Greta, kuri beveik metus visame Jurbarko ir Šakių rajone teikia namų valymo paslaugas, rekomenduodama jai patikėti sutvarkyti namus, o aplinką – jos kolegai Šarūnui Dirginčiui.

 

Jos rekomenduojamas Kauno kolegijoje geodeziją studijuojantis 20-metis studentas taip pat atrado savo nišą. Jis kerpa gyvatvores, pjauna vejas, tvarko kemsynus, krūmynus. Greta patikina, kad toks bendradarbiaviams gimė šį pavasarį. Šie jurbarkiečiai dirba kaip ir atskirai, bet, vienas kitą rekomenduodami, ir kaip viena komanda. Greta tvarko namus ir, jei mato, kad klientai nespėja tvarkytis aplinką, rekomenduoja Šarūno paslaugas. Ir atvirkščiai. Samdyti profesionalus verta. „Švara namuose ir aplink namus nėra prabangos reikalas“, - tvirtina Greta.

Jurbarkiečiai Greta ir Šarūnas patikina, kad abu jaučiasi reikalingi. Pasak Šarūno, iki jo Jurbarke niekas tokios paslaugos nesiūlė, o ji buvo ir yra labai reikalinga.

Greta patikina, kad abu jauni, turintys idėjų ir ateities planų. Abu žada dar labiau plėstis ir pasiūlyti dar daugiau paslaugų. Greta tikina, kad jau dabar turinti tiek užsakymų, kad viena nespėja. „Jau dabar reikia pagalbininkų“, - sako ji. Šarūnas taip pat dirba su savo komanda. Investavęs į vejos ir gyvatvorių pjovimo bei kirpimo techniką, turi du autobusiukus ir važinėja po Jurbarko ir kaimyninius rajonus.

 

Greta patikina, kad ji pati jau jaučianti savo padarytą įdirbį. Turi nuolatinių klientų, kurie ja pasitiki, kuo mergina labai džiaugiasi ir jų pasitikėjimą labai vertina. „Tokį darbą dirbant labai svarbu įgauti žmonių pasitikėjimą. Be galo svarbu, kad tau patikėtų raktus, signalizacijos kodus, kad įsileistų į privačias erdves“, - sako ji. Kaip pelnyti pasitikėjimą? Reikia atsakingai, gerai, kokybiškai dirbti ir, žinoma, saugoti jų privatumą.

 

„Nuolatiniai klientai žino, kad kai aš ateisiu, viską padarysiu, kaip reikia. Veidrodžiai nublizginti, vonia išplauta, tualetas išvalytas, paklota lova. Jei reikia, pakeista patalynė. Papildomai galiu ir sienas nušveisti, ir net palubes“, - sako Greta.

 

Jurbarkiečiai pripažįsta, kad po sunkių dienos darbų fiziškai pavargsta, bet tą nuovargį atperka klientų padėka. Kaip pavyzdys - vienos moters žodžiai, ištarti Gretai, kad ji pati baldų taip gerai niekada neišvalytų ir kad Greta daranti stebuklus. „Atrodo, paprastas fizinis darbas, bet kaip jis yra įvertinamas“, - džiaugiasi mergina.

 

Greta sako, kad jai tenka ne tik namus valyti, bet ir tomis temomis konsultuoti. Greta šypsosi, kad jai jau dabar tenka atsakyti į klienčių klausimus, kokiomis priemonėmis ji valanti.

 

Šarūnas ir Greta apie jokias atostogas dabar negalvoja. Jei reikia, dirba ir savaitgaliais. Greta patikina, kad abiem dabar – pats darbymetis. Ir Šarūnui tenka dažnai į užmiesčius dirbti važiuoti , ir Gretai ne tik langus reikia plauti (šie darbai nusitęsė dėl šalto pavasario), ir baldus valyti, ir namuose generalinę tvarką daryti. „Šiuo metu su Šarūnu apie atostogas dar negalvojame. Dar dirbsime. Leisime sau pailsėti vėliau“, - sako Greta, patvirtinusi, kad iš tokio darbo ir Jurbarke galima oriai gyventi. „Kai daug dirbi – ir turi“, - paprastai sako ji, džiaugdamasi, kad jie abu atrado savo darbus, kurie abiems patinka ir kuriuos dirbdami jie abu jokios gėdos nejaučiantys. "Mes jaučiamės reikalingi", - sako jie.

 

Abu džiaugiasi, kad jiems viskas sekasi, kad jų pasirinktas kainos ir kokybės santykis yra geras ir kad jie viską daro teisingai. Greta patikina, kad jie ne tik neužmigs ant laurų, bet ilgainiui pasiūlys dar daugiau paslaugų. Kad mažų stebuklų būtų dar daugiau.

 

Kontaktai

Su Greta ir Šarūnu galima susisiekti telefonu ar per feisbuką.

 

Su Greta susisieksite tel. 8 641 373 58 ir socialiniame tinkle „Facebook“ paskyroje „Namų valymas“.

 

Šarūną Dirginčių socialiniame tinkle „Facebook“ paskyroje Švari aplinka arba susisieksite tel. 8-630-24456

 

Straipsnis  3 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai