Kaziuko mugėje Vilniuje - ir aludariai iš Klausučių

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kaziuko mugėje prekybą pradėję smulkieji verslininkai sako, kad dar turi priprasti prie naujos tvarkos, nes įprastas, anksčiau turėtas vietas prarado, o kuo patogūs šiųmečiai pokyčiai – nesupranta. Vis dėlto pelningiausia metų muge vadinamo renginio naujokai organizatoriams priekaištų neturi, rašo "Verslo žinios",  pakalbinusios ir aludarį iš Jurbarko rajono.  Kaziuko mugėje koncertavo ir Jurbarko kultūros centro kapela "Santaka".

Gintautas Kunčiūnas, aludaris iš Jurbarko, UAB „Armeniukas“ direktorius į Kaziuko mugę atvyksta penkerius metus iš eilės, tačiau sako, kad pokyčių mugėje yra tik šiemet. 

„Naujienos man nepatiko ir žmonės skundžiasi, kad turi eiti ilgiausią kelią iki maisto zonos, ieškoti, kur yra puodai. Mes anksčiau būdavome tik Gedimino prospekte, o dabar turime 6 palapines, visos jos skirtingose maisto zonose, todėl ir nuvažiuoti iki kiekvienos prekybos vietos yra sudėtinga“, – sako p. Kunčiūnas.

Prieš kelias dienas įsigaliojus didesniems alkoholio akcizo tarifams, 1 l p. Kunčiūno verdamo Klausučių alaus pabrango 20–30 ct. Nors mugės lankytojai tokiu kainos skirtumu nesipiktina, p. Kunčiūnas sako, kad barų, į kuriuos tiekia gyvą alų, savininkams turi pasiaiškinti.

Aludarių apyvarta mugėje, kaip ir visada, priklausys nuo oro. Tad nors daugeliui smulkiųjų Kaziuko mugė yra pelningiausia, p. Kunčiūnas sako, kad jam šis renginys vienas iš didžiausių, tačiau pelningumu prilygsta kitoms didesnėms Lietuvos miestų mugėms.

Visą straipsnį rasite "Verslo žiniose".

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai