Jurbarke veikia stilingas kavos baras

   
Straipsnis  4 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Laiminga diena prasideda nuo skanios kavos puodelio. Toks galėtų naujo kavos baro „Happy Cafe“ (Dariaus ir Girėno g. 98), kuris duris Jurbarke atvėrė šeštadienį, šūkis. Mieste jau veikia jauki, šviesi, stilinga erdvė, kurioje galima ne tik įvairiausios kavos, kokteilių išsinešti (nuo karštų iki šaltų), bet ir su kompanija jaukiai paplepėti ir vietoje kavos paskanauti.

Yra šeši staliukai, veikia belaidis interneto ryšys, yra itin jauki ir patogi erdvė su minkštutėle sofa. Čia galima ne tik neįpareigojančiai pasėdėti. Stilingose lentynose surikiuoti stalo žaidimai yra ne vien interjero detalė. Gausus stalo žaidimų pasirinkimas skirtas norintiems dar smagiau praleisti laiką su draugais. Žaisti gali visi kokteilinės klientai, nuo pačių mažiausių iki vyriausių.

Naujojo kavos baro šeimininkai – raseiniškiai, kuriems jau priklauso panaši kokteilinė Raseiniuose ir užkandinė Kuršėnuose. „Mūsų laiko“ kalbintas jų šeimininkas Lukas Urbaitis tikisi, kad „Happy Cafe“ patiks jurbarkiečiams, nes čia atidarė tokią kokteilinę, kuri tiek interjeru, tiek kavos pasiūla nenusileidžia didmiesčių kavos barams.  Be to, žada įsiklausyti į klientų pageidavimus – ilgainiui ne tik ledų bus galima paskanauti, bet ketinama pasiūlyti ir greito maisto.

Pirmąją kokteilinę Raseiniuose atidaręs verslininkas sako, kad norėjo savo verslo idėją pritaikyti Jurbarke. „Jei veikia Raseiniuose, tai kodėl gi nepabandžius kaimynystėje įsikūrusiame mieste“, – sako jis. Tuo labiau, pabrėžia L. Urbaitis, Jurbarkas yra gražus, labai palankioje vietoje įsikūręs miestas, todėl tokiam verslui jis turi būti sėkmingas. Verslininkui patinka ir patalpos, kuriose įsikūrė – aukšti langai, daug šviesos, erdvės, šalia Nemunas.

Raseiniškiai verslininkai ne tik pagyvina miestą, bet ir mažina nedarbą. Kavos bare dirba dvi vietinės jurbarkietės merginos Živilė ir Aušra, su šypsena pasitinkančios kiekvieną klientą. Tad nepraeikite pro šalį. Užsukite į „Happy Cafe“.

Svarbu žinoti:
„Happy Cafe Jurbarke rasite Dariaus ir Girėno g. 98, parduotuvės „Reika“ pašonėje.

Sekite „Happy Cafe Jurbarkas“ paskyrą feisbuke – kavos baras žada skelbti įvairių konkursų ir prizų, kuriuos galima laimėti.

Straipsnis  4 komentarų
Mūsų partneriai