Auto nuoma: kaip pasirinkti?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ieškantieji automobilių nuomos įmonės šiuo metu gali rinktis iš begalės įvairiausių įmonių. Geriausią pasirinkimą įmanoma rasti, pasikliaujant rekomendacijomis ir pasidomėjus kiek auto nuoma beriverčianti įmonė yra konkurencinga ir paklausi.

Įvertino išrankiausieji

Auto nuoma su kompanija „Sixt“ gali reikšti geriausiai patenkintus lūkesčius. Tai paaiškina išrankiausių klientų argumentai. Jie teigia, kad juos labai vilioja visais atvejais siūlomas nemokamas rezervacijos pakeitimas ir atšaukimas. Tai gana aktualus dalykas, nes nei vienas nėra apsaugotas nuo besikeičiančių planų. Kam dėl to išlaidauti, jei galima nepatirti jokių išlaidų keičiant jau nurodytą automobilio rezervacijos laiką. Auto nuoma turėtų reikšti tik įgyvendintus tikslus. Dar viena priežastis rinktis auto nuoma su „Sixt“ - galimybė sutaupyti atsiskaitant iš anksto. Tą gali pasiūlyti reta kuri įmonė. Labiausiai minėta kompanija yra vertinama dėl tiesioginio rūpesčio savo klientais. Tarkim, vien nuomos punktų, kur galima pasiimti ar palikti jau išnuomotą automobilį, priskaičiuojama daugiau kaip 4 tūkst. Visus juos galima rasti daugiau nei 100 valstybių. Pageidaujamas vietas, iš kurių būtų galima leistis į suplanuotas keliones, galima pasitikrinti patogiame ir funkcionaliame įmonės internetiniame tinklapyje.

Auto nuoma

Populiariausių ar net pačių prabangiausių automobilių mėgėjai kompanijoje „Sixt“ visada ras iš ko pasirinkti. Kadangi įmonės atstovai itin sparčiai ir kokybiškai parūpins trokštamą automobilį Lietuvoje ar jos kaimyninėse šalyse ar keliaujant į komandiruotę užsienio valstybėse. Vargiai rastume daugiau tokių automobilių nuomos kompanijų, kurios galėtų pasiūlyti net Premium automobilius. Patogesnei ir saugesnei kelionei visada galima pasinaudoti didžiuliu verslo bei premium klasės mašinų parku Europoje. Vidutiniškas nuomojamų automobilių amžius – šeši mėnesiai. 80 procentų automobilių yra įrengtos navigacijos; 70 procentų turi dyzelinį variklį, tam, jog kelionės būtų ekonomiškos.

Patogus atsiskaitymas

Be visų jau minėtų kompanijos privalumų, „Sixt“ korporatyvinė kortelė garantuos, jog automobilių nuomos įkainis bei sąlygos visiškai atitiks pasiūlymą. Korporatyviniai klientai visada jaus pranašumą prieš visus kitus, nes kompanija „Sixt“ jiems geba pasiūlyti apmokėjimą tik po jau suteiktos paslaugos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Atsiskaitymas šiomis kortelėmis reiškia, kad užstatas niekada nėra užšaldomas. Negana to, visais atvejais yra įmanoma paslaugą apmokėti ir įmonės banko kreditinėmis kortelėmis.

Nepaisant to, kad kompanija „Sixt“ siūlo rinktis iš daugelio jų punktų, verslo klientai gali tikėtis maksimaliai sutaupyti savo laiką, įmonės darbuotojams įvardindami konkretų adresą, kokiu norėtų sulaukti automobilio ar kokiu jį palikti. Tokia galimybė yra labai vertinama ir labai paklausi.

Visgi, norint visapusiškai mėgautis minėtos kompanijos paslaugomis, visiškai nebūtina būti verslo klientu, čia pranašumą prieš kitus, perkančius analogiškas paslaugas kitose įmonėse, jaus net nauji klientai. Juk niekas nedrįstų ginčytis, kad auto nuoma – tokia paslaugą, kurios nederėtų pirkti nepasidomėjus nuomos įmonės veikla.

Užs. str.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai