Aktyvūs verslininkai reikalauja veiklos ir iš rajono valdžios

   
Straipsnis  7 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kelios išvados po krašto verslininkų ir rajono vadovo Skirmanto Mockevičiaus susitikimo, kuris įvyko antradienio popietę. Jo esmė ta. Atsigaunančio miesto pramoninio rajono verslininkai išsakė rajono valdžiai problemas ir paprašė pagalbos. Štai kaip viskas atrodė. Pirmoji išvada. Mero kalbos apie užsienio investuotojų pritraukimą į Jurbarką atrodo juokingai, kai dėmesio ir pagalbos nesulaukia vietiniai verslininkai. Antra. Rajono žmonių, tuo pačiu ir verslininkų, gerovei būtų daugiau naudos, jei meras S. Mockevičius organizuotų verslo misijas ne tik į užsienį, o pats važiuotų ir dar visus tarybos narius bei administracijos vadovus nusivežtų į jau minėtą pramoninį rajoną. Trečioji žinia, kurią tame susitikime sužinojo ir pats meras, kad šis pramoninis rajonas atsigauna, kad čia įsikūrė daug įmonių, kad jos ne tik sėkmingai veikia, bet ir ruošiasi plėstis, ir kad aktyvūs šių įmonių direktoriai ima reikalauti veiklos ir iš rajono valdžios.

 

Dabar konkrečiai. Rajono merą į savo eilinį susirinkimą rugsėjo 5-osios popietę pakvietė Jurbarko krašto verslininkų sąjungos nariai, iš kurių daugiausiai kalbėjo UAB „Scanstatyba“ vadovas Mantas Špigelskis, perduodamas kaimynystėje, Statybininkų gatvėje, įsikūrusių įmonių „Vers Deko“ „Elodena“ problemas. Viena tokių – duobėtos gatvės, privažiavimai prie šių įmonių akis bado ne tik jiems patiems, bet ir klientams, verslo partneriams iš užsienio.

 

Ta proga ir tų „gatvės baisumų“ nuotraukas atsinešė ir dideliame ekrane parodė. Rimantas Žičkus, ZTS vadovas (ši įmonė tame pačiame rajone, bet kitoje gatvėje) piktinosi, kad link „Elodenos“ važiuojant yra atviri kanalizacijos šuliniai, o iš pačio asfalto kyšo 8-10 cm kamienų pušelės.

 

Gėda ir patiems, ir prieš verslo parterius. Verslininkai sutartinai kalbėjo, kad rajono valdžia turėtų prisidėti prie šios teritorijos tvarkymo, kur dirba daug įmonių, daug žmonių, kur plečiasi verslas, pažerdami kritikos, kad biudžeto lėšos ne visada skaidriai, efektyviai naudojamos.

 

Dirbančiųjų išties daug. Vien trijose Statybininkų gatvėje įsikūrusiose minėtose įmonėse dirba apie 150 darbuotojų. Po 50 „Scanstatyboje“, „Vers Deko“ ir „Elodenoje“.

 

Visą straipsnį jau rasite "Mūsų laikas" laikraštyje.

 

Ačiū, kad skaitote.

 

Straipsnis  7 komentarų
Mūsų partneriai