Parodė lygį. Tarp trijų Europos jaunių karatė čempionų - jurbarkietis (iš oro uosto - į redakciją)

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

„Kol kas dar sunku patikėti, kad esu Europos čempionas“, -  „Mūsų laikui“ pirmadienį kukliai kalbėjo jurbarkietis Marius Lukšys, Europos jaunių karatė  čempionas, kuris kartu su treneriu Artūru Enčeriu į redakciją, apie 16 val.,  atvyko tiesiai iš Kauno oro uosto. Marius grįžo iš Danijos, Roskildės, kur šeštadienį jis kyokushin karatė Europos jaunių čempionate laimėjo visas kovas ir tapo Europos čempionu (iki 80 kg.). Sportininko karjeroje šis apdovanojimas kol kas yra pats aukščiausias.

 

Jurbarkietis iš visų čempionato dvikovų išskyrė kovą su varžovu iš Gruzijos, kuriam M. Lukšys nusileido praėjusiais metais Europos jaunių čempionate ir dėl to užėmė trečiąją vietą. Šį kartą gruzinui teko pripažinti jurbarkiečio pranašumą ir tenkintis antrąja vieta.

 

Marius prisipažino, kad dabar viskas, ko jis tenori, pailsėti, atstatyti jėgas, nes savaitgalį turėjo mažai poilsio: šeštadienį pats kovėsi, o sekmadienį stebėjo suaugusiųjų kovas.

 

Treneris A. Enčeris džiaugėsi Mariaus iškovotu titulu bei gyrė savo auklėtinį už jo darbštumą, motyvuotumą, tikslo siekimą. Patikino, kad  savo auklėtiniui leis ilsėtis savaitę, o paskui vėl kibs į treniruotes, nes Marius sieks atstovauti Lietuvą Europos jaunimo čempionate.

 

Kaip skelbia DELFI, Lietuvos rinktinė čempionate parodė lygį. Trys čempionai ir dar vienuolika prizininkų – tiek Lietuvos atstovų šeštadienį Roskildėje (Danija) kopė ant nugalėtojų pakylos. Lietuvos rinktinė užtikrintai triumfavo Europos jaunių (iki 18 metų) kiokušin karatė pirmenybių komandų įskaitoje. Vaikinai prizininkais tapo visose 6 kategorijose, medaliai pelnyti ir katos rungtyje. Tarp vaikinų geriausiai sekėsi Mariui Lukšiui ir Pauliui Žimantui, kurie tapo čempionais. 75-80 kg svorio kategorijos finale M. Lukšys nugalėjo gruziną Otarį Esitašvilį, kuris pusfinalyje nugalėjo ir ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio paliko Ričardą Drugeiką.

Atnaujinsime.

 

 

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai