Mieli Jurbarko krašto žmonės!

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kviečiame Jus ir užsienyje gyvenančius tautiečius suburti savo šeimą, giminę, draugus ir bendruomenę liepos 6-ąją – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, 21 val. Lietuvos laiku, kartu giedoti šimtmečio „Tautišką giesmę“.

Prie iniciatyvos giedoti himną kasmet prisijungia ne tik Lietuvos miestų savivaldybės ir užsienio lietuvių bendruomenės, bet ir visuomeninės bei verslo organizacijos. Šią iniciatyvą palaiko ir Jurbarko rajono savivaldybė, kuri yra aktyvi šios akcijos dalyvė.

Jurbarko mieste „Tautiška giesmė“ šiais metais bus giedama liepos 6 d. Dvaro parke 21.00 val. (renginio pradžia 20.30 val.). Šiai dienai skirti renginiai vyks ir kitose rajono vietovėse. Informaciją apie juos rasite savivaldybės interneto svetainėje www.jurbarkas.lt .

Tegul ši graži tradicija bei visuotinis susitelkimas įkvepia kiekvieną iš mūsų įnešti savo indėlį kuriant stiprią, saugią ir vieningą Lietuvos valstybę. Su tautiniu kostiumu ir Lietuvos valstybės vėliava rankose parodykime pasauliui, kaip mylime ir didžiuojamės savo šalimi. Net ir būdami toli galime išsaugoti tarpusavio ryšius ir pajusti, kad esame stipri ir didelė tauta.

 Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius

Administracijos direktorė Vida Rekešienė

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai