Jurbarke prigijo „Ratuotos mankštos“

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jau antrą mėnesį Jurbarke vyksta nemokamos “Ratuotos mankštos”, skirtos mamytėms su mažyliais. Idėja tokias mankštas surengti kilo aerobikos trenerei Agnei Bastienei, kuri pati neseniai antrą kartą tapo mama.

 

Agnė džiaugiasi, kad jos idėją palaikė Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, ir ji turi galimybę suburti visas mamytes su mažyliais naudingai praleisti laiką gryname ore. „Iš savo patirties žinau, kad namuose prisiversti sportuoti labai sunku, o po gimdymo norisi kuo greičiau susigrąžinti dailias formas. Todėl mankšta gryname ore su mažyliu ir dar bendraminčių būryje-puikus variantas“, - mano Agnė, patikinusi, kad panašios mankštos populiarėja ir kituose miestuose.

 

Aerobikos trenerė džiaugiasi, kad moterys ne tik pasimankština, bet ir prasiblaško, pabendrauja įvairiomis temomis, pasidalina patirtimi ir su džiaugsmu laukia kiekvieno susitikimo. Nors ne visoms pavyksta sudalyvauti kiekvieną kartą, mankštas su vežimukais išbandė jau beveik 20 mamyčių. A. Bastienė visas, kurios dar nepabandė „ratuotų mankštų“, skatina prisijungti, kol dar yra galimybė.

 

Ratuota mankšta” vyksta trečiadieniais 12.30 val. Jaunimo parke, Jurbarke. Visas naujienas galite sekti Facebook pasyroje Aerobika su Agne ir Ieva

 

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai