Skirsnemunės gyventojas, narkotikus „užkonservavo“ pipiruose ir paslėpė bulvėse

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai gavo informacijos, jog 24-erių Skirsnemunės miestelio gyventojas A. M. galimai užsiima prekyba narkotinėmis medžiagomis.

Spalio 13 dienos popietę Jurbarko r. PK pareigūnai į pagalbą pasitelkė VSAT Pagėgių rinktinės kinologą su šunimi „Baksu“, kuris apmokytas ieškoti narkotikų, ir nuvyko į Jurbarko r. Skirsnemunės k. Čia gyvena įtariamo jaunuolio tėvas. Pagalbinėse patalpose, po bulvėmis, pasieniečių šuo „Baksas“ greitai surado tai, kas taip išmaniai buvo paslėpta. Pareigūnai iš po bulvių kaupo ištraukė stikliniame inde gudriai „užkonservuotas“ galimai narkotines medžiagas (kanapės ir jų dalys stiklainyje buvo užpiltos maltais pipirais), prietaisus narkotinių medžiagų svėrimui ir jų smulkinimui.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pagal LR BK 259 str. 1 d., už kurį numatyta bausmė - bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai