Kriminalinės Mindauginės: ir mažametis stipriai sumuštas, ir girtų vairuotojų prigaudyta

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Rajono policijos pareigūnams buvo karšta.  Darbo netrūko, nes ilgąjį savaitgalį alkoholis liejosi laisvai.

Sumušė mažametį

Liepos 5 dieną, apie 21.30 val., Vadžgirio miestelyje, prie namo, vyras (g. 1971 m.) sumušė mažametį (g. 2007 m.), kuris dėl veido ir pilvo sumušimų paguldytas į ligoninę stebėti. Įtariamasis ieškomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Apvogė

Liepos 6 dieną gautas vyro (gim. 1937 m.) pranešimas, kad apie 18 val., grįžęs į savo namus, esančius Raudonėje, pastebėjo, kad yra išlaužta durų spyna ir patekta į namo vidų. Iš šaldytuvo pavogti maisto produktai bei kava. Nuostolis 10 eurų.

 

Gabeno įrangą naminei degtinei gaminti

Liepos 6 dieną, apie 19.17 val., gautas Pagėgių pasienio rinktinės pranešimas, kad Jurbarko rajono Skliausčių kaime stabdomas Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnų, nestojo automobilis „Nissan Patrol“, kuris tempė priekabą be valstybinių registracijos numerių, automobilis priklauso Ignalinos rajono gyventojui (gim. 1984 m.). Automobilio vairuotojui nepaklusus sustoti, pareigūnas panaudojo tarnybinį ginklą, iš kurio iššovė vieną įspėjamąjį šūvį į orą bei kitą - į nestojusį „Nissan Patrol“ automobilį, tačiau nepataikė. Vėliau Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai Jurbarko r. sav. Skliausčių k. teritorijoje prie upelio "Šešuvis" rado įrangą gaminti naminei degtinei, kurią galimai gabeno nestojusio automobilio vairuotojas su bendrininkais. Pareigūnams sulaikyti įtariamųjų nepavyko. Po paieškos rastas automobilis „Nissan Patrol“ bei priekaba be valstybinio numerio nugabenti į saugojimo aikštelę. Paimtas naminės degtinės aparatas, kuris pristatytas saugojimui Jurbarko rajono policijos komisariatą.

 

Girtas ir be teisių nuvažiavo nuo kelio

Liepos 7 dienąm apie 07.55 val. gautas pranešimas, kad Klišių kaime yra nuo kelio nuvažiavęs automobilis, prie vairo sėdi vairuotojas. Nuvykus rastas automobilis „VW Sharan“ ir vairuotojas (gim. 1985 m.), gyv. Girdžių seniūnijoje, Jobūbaičių I kaime. Jam nustatytas girtumas (2,02 prom. alkoholio). Vyras neturi teisės vairuoti transporto priemonių.

 

Girtas keturratininkas

Liepos 7 dieną, apie 15.50 val., Juodaičiuose sustabdytas keturratis motociklas "Honda HRATV250" be valstybinių numerių, taip pat neįregistruotas įstatymų nustatyta tvarka. Keturratį motociklą vairavo šio kaimo gyventojas (gim. 1994 m.), kuris neturi teisės vairuoti transporto priemonių ir buvo neblaivus (1,84 prom. alkoholio).

 

Girtas už traktoriaus vairo

Liepos 8 dieną, apie 15.35 val., Vadžgiryje sustabdytas traktorius T-40 AM be valstybinių numerių. Vairuotojui (gim. 1989 m.), gyvenančiam tame pačiame miestelyje, nustatytas 1,69 prom. girtumas. Vyras turi galiojantį vairuotojo pažymėjimą (B kategoriją).

 

Girtas siūlė kyšį

Liepos 8 dieną gautas pranešimas, kad apie 15.35 val. Vadžgiryje sustabdytas traktorius T-40 AM be valstybinių numerių. Vairuotojui (šio kaimo gyventojui, gim. 1989 m.) nustatytas 1,69 prom. girtumas. Jis, siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės, kad nebūtų pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo neblaiviam, tarnybiniame automobilyje policijos pareigūnams pasiūlė 1000 eurų kyšį.

 

Marijampolės apskrities VPK inf.

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai