Ketvirtadienio rytą - avarija ties Rotuliais (nuotraukos)

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ketvirtadienio rytą iš Jurbarko link Rotulių lėkė policijos ekipažas  ir net du greitosios pagalbos automobiliai. Paaiškėjo, kad ties Rotulių gyvenviete įvyko eismo įvykis. Susidūrė du lengvieji automobiliai - tamsiai mėlynas  "Opel Vectra" ir žalias "VW Golf".

"Mūsų laiko" žiniomis, avarijoje nukentėjo ir į Jurbarko ligoninę išvežti  trys vyrai ir moteris, tarp kurių -  abiejų automobilių vairuotojai.

Kaip "Mūsų laiką" informavo Marijampolės apskr. VPK komunikacijos grupės atstovė Sigita Šatienė, kelyje Nr. 141, sankryžoje, Rotulių kaime, nuo Jurbarko apie 2 km, susidūrė du lengvieji automobiliai: VW GOLF ir OPEL Vectra. Į Jurbarko ligoninę pristatyti 3 sužaloti vyrai ir 1 moteris. Tai yra pirminė informacija.

Naujausia informacija iš policijos suvestinės tokia:

2017-04-13 apie 9.45 val., kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda, 81,850 km, sankryžoje su Rotulių gatve, Rotulių k., automobilio "Opel Vectra", blaivus vairuotojas (g. 1974 m.), važiuodamas nuo Jurbarko link Kauno ir sukdamas į kairę nepraleido priešais nuo Kauno atvažiuojančio automobilio "VW Golf", vairuojamo blaivios moters (g. 1947 m.), todėl minėti automobiliai susidūrė. Automobilio "Opel Vectra" vairuotojas dėl galvos traumos išgabentas į Kauno klinikas. Eismo įvykio metu automobiliu "Opel Vectra" kartu važiavo du keleiviai: vyras (g. 1987 m.) po medikų apžiūros išleistas į namus, ir vyras (g. 1976 m.),kuris dėl šonkaulių ir raktikaulio lūžių išvežtas į Kauno klinikas. Automobilio VW GOLF vairuotoja nesusižalojo.

 

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai