Aferos „Regitroje“ byla: artėja atpildo valanda

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Prieš Kauno apygardos teismą stojusius "geradarius", kaltinamus padėjus nusipirkti "Regitroje" vairavimo egzaminus, prokuroras siūlo nubausti keturženklėmis baudomis. Jos 25–30 kartų viršija teisiamųjų nustatytą aferos kainą, informuoja kaunodiena.lt

"Kauno diena" rašė, kad aferos "Regitros" Kauno filiale iškilo į viešumą, Marijampolės vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus pareigūnams besiklausant Jurbarko policijos patrulių Edgaro Brazaičio ir Rimvydo Zymono telefono pokalbių. Jie buvo įtariami kyšininkavimu.

Pastarieji stojo prieš teismą ir dėl iš vieno vairuotojo 2014-ųjų spalį išsireikalauto 200 litų (beveik 58 eurų) kyšio už esą vežtą didesnį dujų balionų kiekį negu leidžiama. Apie tai pranešė pasipiktinęs nureketuoto vairuotojo viršininkas, kuriam pavaldinys papasakojo, kaip minėti pareigūnai šaipėsi iš jo siūlomų 50 ir 100 litų sumų.

Bylos duomenimis, į šiuos Jurbarko patrulius pagalbos už pinigus iš pirmo karto išlaikyti egzaminus "Regitroje" 2015-ųjų sausį kreipėsi ir vienas jų sustabdytas pažeidėjas, vairavęs automobilį neturėdamas tokios teisės. Pastarojo prašymą uniformuoti "geradariai" perdavė kolegai Aurimui Ugenskui, bylon sugulusių įvykių metu dirbusiam Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinėje.

Prokuroras teisiamiesiems pasiūlė skirti keturženkles baudas bei konfiskuoti iš jų iš nusikalstamos veikos gautus pinigus. Policininkus A.Ugenską, E.Brazaitį ir R.Zymoną siūloma nubausti 4 560 eurų baudomis. L.Lukaševičiūtę bei "Regitrai" šioje aferoje atstovavusį R.Dabravolską – 5 700 eurų.

Nuosprendį planuojama skelbti gegužės 12-ąją.

Visą straipsnį rasite "Kauno dienoje".

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai