Ministerija ragina siūlyti jaunus mokytojus premijai gauti

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Pažįstate šiuolaikišką, kūrybingą, aktyvų ir susižavėjimą keliantį mokytoją, kuriam dar nesuėjo 35 metai? Tuomet kviečiame teikti jo arba jos kandidatūrą Meilės Lukšienės premijai gauti. Kandidatus ministerijos Personalo skyriui galima teikti iki rugsėjo 15 dienos. Tarptautinę mokytojo dieną paaiškės, kuris iš jūsų pasiūlytų kandidatų prisijungs prie geriausių premija apdovanotų jaunųjų mokytojų!

 

Švietimo ir mokslo ministerija ragina mokytojus iki rugsėjo 15 d.  teikti kandidatūras Meilės Lukšienės premijai gauti. Į premijas pretenduoti gali pedagogai ne vyresni nei 35 metų.

Savo kandidatūras siūlyti gali patys asmenys, švietimo įstaigų vadovai, švietimo institucijos, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos.

Kandidatus kviečiame teikti ministerijos Personalo skyriui.

Premija siekiama įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti jaunus pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus.

Tarptautinės mokytojų dienos proga Meilės Lukšienės premija skiriama kiekvienais metais. Premijos dydis – 4560 eurų.

Premijos skyrimo komisija vertins kandidato pedagoginio darbo pradžią ir tolesnę veiklą, orientuotą į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, humanizmo, kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą, sėkmingus edukacinius projektus, atsižvelgs į mokinių, tėvų atsiliepimus, sėkmingą bendradarbiavimą su kolegomis, lyderystę.

Meilės Lukšienės premijos skyrimo nuostatai skelbiami ministerijos tinklalapyje.

M. Lukšienės premija teikiama nuo 2010 metų. Laureatais yra tapę Kauno šv. Mato vidurinės mokyklos matematikos ir informatikos mokytojas Vygantas Kornejevas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos chemijos mokytojas Ramūnas Skaudžius, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos anglų kalbos mokytoja Rūta Pivoriūnaitė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytojas Tomas Kivaras, Vilniaus S.Nėries gimnazijos technologijų mokytojas Donatas Kriukas, Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė Kristina Stankutė-Matė ir Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos fizikos mokytojas Antanas Kalinauskas.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai