Jurbarke slapta lankėsi vienas turtingiausių pasaulyje žmonių Romanas Abramovičius? (FOTO)

   
Straipsnis  6 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Niekada negali žinoti, ką sutiksi vaikščiodamas miesto gatvėmis. Jurbarke galėjo slapta lankytis vienas turtingiausių pasaulyje žmonių, milijardierius Romanas Abramovičius.

 

„Mūsų laikas“ jau rašė, kad sekmadienį į Jurbarką, Kauno gatvę, suvažiavo Berkoverių šeimos palikuonys iš viso pasaulio – tą popietę atidengti šiai šeimai atminti skirti atminimo akmenys. Pasirodo, kad milijardieriaus R. Abramovičiaus senelis gimė Eržvilke, o močiutė Tauba Berkover – Jurbarke.

Tai, kad jis galėjo atvykti sekmadienį į Jurbarką, leidžia spėti ketvirtadienį pasirodžiusi žinia respublikinėje žiniasklaidoje, kad R. Abramovičius slapta lankėsi Lietuvoje - atvyko su savo keliomis atžalomis.

Apie jo vizitą Jurbarke galima spėti ir dėl to, kad apie Berkoverių šeimų susitikimą buvo ypač saugoma nuo žurnalistų. Organizatoriai, dalyviai ir visi, kurie kaip nors prisidėjo prie šio šeimų susitikimo, turėjo pasirašyti konfidencialumo sutartis, kad neteiks jokios informacijos žurnalistams. Tokias sutartis pažeidus, paprastai gresia piniginės baudos. Be to, buvo prašoma nefotografuoti žmonių veidų, aiškinant, kad šeima labai saugo savo privatumą. Buvo nusamdyta apsauga.

Apie R. Abramovičiaus vizitą Jurbarke leidžia spėti ir dar vienas faktas. „Mūsų laiko“ žiniomis, šio susitikimo organizatoriai susisiekė su Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktore ir tarėsi dėl renginio, kuris buvo suplanuotas visai kitoje vietoje – Dvaro parke, prie Prisiminimų akmens. Tačiau likus kone kelioms dienoms susitikimo vietą perkėlė į kitą vietą, Kauno gatvėje esančią erdvę, nes nenorėjo praleisti jiems svarbių sporto varžybų.

Pasidomėjus, kokios tos varžybos, paaiškėjo, kad tuo metu kaip tik vyko Anglijos Premier lygos rungtynės – žaidė Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“ futbolo komandos. Kaip žinia, R. Abramovičius yra „Chelsea“ futbolo klubo savininkas. Gali būti, kad jas stebėjo ir pats milijardierius.

Toji pasirinkta vieta – automobilių stovėjimo aikštelė prie vienos iš senamiesčio kavinių. Beje, pasamdyti organizatoriai atsivežė ne tik maistą, bet ir aptarnaujantį personalą.

Į atminimo akmenų atidengimo ceremoniją pakviestas rajono meras Skirmantas Mockevičius „Mūsų laikui“ penktadienį sakė, kad nežinojo ir net neįtarė, kad susitikime galėjo būti pats R. Abramovičius. Apie tai jis nebuvo informuotas.

Meras suprato, kad šis milijardierius galėjo lankytis Jurbarke iš pasirodžiusios viešos informacijos apie milijardieriaus slaptą vizitą Lietuvoje.

R. Abramovičius yra vienas turtingiausių pasaulio žmonių. Žiniasklaidoje skelbta, kad 51-ių verslininko turto vertė siekia 9,3 mlrd. svarų (10,7 mlrd. eurų).

Kaip rašo lryas.lt, 51-ių R.Abramovičiaus turto vertė siekia 9,3 mlrd. svarų (10,7 mlrd. eurų). 2003-aisiais jis nupirko futbolo klubą „Chelsea“. Pastaruosius metus R.Abramovičius gyveno Didžiojoje Britanijoje, jam taip pat neseniai suteikta Izraelio pilietybė. Nuo 2000-ųjų iki 2008-ųjų R.Abramovičius ėjo Čukotkos srities gubernatoriaus pareigas ir skyrė šio atokaus Rusijos regiono vystymui milijonus JAV dolerių. V.Putinas ne kartą ragino magnatą ir toliau dirbti gubernatoriaus poste, tačiau šis jau buvo pradėjęs gyventi ir Rusijoje, ir Britanijoje. 2005-aisiais R.Abramovičius pardavė naftos bendrovės „Sibneft“ kontrolinį akcijų paketą valstybiniam koncernui „Gazprom“ už 13 mlrd. JAV dolerių (11,2 mlrd. eurų).

 

Straipsnis  6 komentarų
Mūsų partneriai