Ekspertai mokys susikurti sėkmingą verslą savo regione (forumo programa)

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras drauge su Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija rengia forumą  „Sėkmė lydi startuojančius ir inovuojančius“ ir kviečia Tauragės regione įsikūrusias verslo įmones, valstybinių bei akademinių įstaigų atstovus sužinoti, kaip susikurti sėkmę savo regione. Forumas vyks lapkričio 6 d. 9 val. Jurbarko TVIC konferencijų salėje (Dariaus ir Girėno g. 120A). Registracija būtina: Tel . 8 447 71407

Pagrindinis renginio tikslas skatinti verslumą ir diegti naujoves (inovacijas) versle.

Šią dieną savo patirtimi dalinsis vieni geriausių Lietuvoje savo srities ekspertai: Artūras Jakubovičius Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento direktorius,  kuris skatins diegti naujoves versle ir supažindins su inovacijų diegimo finansavimo galimybėmis, mokestinėmis lengvatomis.

Šiaulių banko atstovai pristatys bankų bei INVEGA teikiamas lengvatines priemones verslo pradžiai bei verslo plėtrai. Antroje susitikimo dalyje bus kalbama apie paramą, kuri skiriama regione veikiantiems verslams - apie išskirtinę galimybę gauti paramą nekonkuruojant su didžiųjų miestų ir jų rajonų įmonėmis, kurios ir yra aktyviausios siekiant ES paramos ir sudaro didžiausią konkurenciją pareiškėjams iš regionų. Taip pat bys apžvelgta, kokios ES paramos galėsime tikėtis po 2020 metų.

Trečioje forumo dalyje diskusijos, svarstymai, konsultacijos aktualiais klausimais su pranešėjais.

Skelbiame renginio programą

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai