Brangiausias šiuo metu parduodamas namas – Veliuonoje

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko krašte netrūksta prabangių privačių namų, kurie taip įrengti, apstatyti ir jų teritorijos taip sutvarkytos, kad primena dvarus. Čia galima vaikščioti kaip po muziejų ar mokėti pinigus už nakvynę juose. Tokiems namams parduoti yra organizuojamos net atvirų durų dienos. 

Pasidairius po internetinius nekilnojamojo turto portalus, tokius kaip aruodas.lt, du šiuo metu brangiausiai parduodami namai stovi ne Jurbarko mieste, o rajone – Veliuonoje bei Jurbarkų seniūnijoje. Ko gero, brangiausias šiuo metu parduodamas namas yra Veliuonoje stūksantis medinis namas-dvaras, už kurį prašoma 550 tūkst. eurų, o už Jurbarkų seniūnijoje parduodamą namą prašoma 182 tūkst. eurų.

Kaip „Mūsų laikui“ pasakojo nekilnojamojo turto brokerė Gintarė Razlevičė, per jų agentūrą Veliuonos miestelyje esantis pastatas pardavinėjamas dar neilgai – tik du mėnesius. Šiuo dvaru domėjosi ir buvo atvažiavusi apžiūrėti menininkė. Ruošiasi atvažiuoti apžiūrėti ir Amerikoje gyvenanti lietuvė – ji nori grįžti į Lietuvą ir ieško nekilnojamojo turto. Vis dėlto susidomėjimas mažesnis, nes yra atostogų metas. Tikimasi, kad potencialių pirkėjų turėtų atsirasti po atvirų durų dienų, kurias agentūra organizuos šiame name vasaros pabaigoje, rugpjūčio 30 dieną. Ta proga bus paruošta programa, bus galima pasivaikščioti ir susipažinti su šiuo prabangiu namu. Kaip sakė brokerė, šis namas į brangiausiai parduodamų per jų agentūrą Lietuvoje nepatektų (patenka, kurie kainuoja daugiau nei milijoną eurų), bet jis išskirtinis savo skoninga prabanga, išskirtine vieta, vaizdu, itin stilingu interjeru ir ramybe. Be to, anot pašnekovės, ir pats pastatas turi ypatingą istoriją – tai buvusi mokykla, kurioje kadaise mokėsi rašytojas Petras Cvirka. G. Razlevičė neabejoja, kad šis dvaras suras naujus šeimininkus. Brokerės teigimu, šis namas parduodamas rinkos kaina.

Atvirų durų dienos buvo organizuojamos ir Jurbarkų seniūnijoje esančiame name. Jis taip pat parduodamas per nekilnojamojo turto agentūrą. Kaip „Mūsų laikui“ sakė nekilnojamojo turto brokerė Loreta Gaižauskaitė, šis namas pardavinėjamas apie 4 mėnesius. Nuo pradinio starto kaina kito 6-7 proc. Anot brokerės, domėjosi įvairūs klientai – nuo gyvenimo iki galimybės padaryti kaimo turizmo sodybą, nes objektas yra visai šalia užtvankos ir Mituvos upės.

Kur pramogavo tarybiniai funkcionieriai

Nekilnojamojo turto portaluose parduodamas dar vienas savotiškas dvaras – tarybiniais laikais pastatytas didžiulis poilsio kompleksas Klausučiuose, kuris pagal prašomą kainą yra trečioje vietoje – 149 tūkst. eurų. Skelbime rašoma, kad kompleksas statytas tuometinės aukštuomenės poreikiams, maksimaliai paslėptas nuo visuomenės, bet yra miestelyje – su pirtimis, baseinu, pokylių sale ir pan. Visam kompleksui reikalingas remontas.

Dabar apie pigiausius variantus. Pasidairius po nekilnojamojo turto portalus, pigiausiai parduodamos sodybos – taip pat rajone, o ne mieste. Štai už dalį namo Šimkaičių seniūnijoje prašoma 2 tūkst. eurų. Už sodybą su 21 aru žemės toje pačioje seniūnijoje prašoma 4 500 eurų.

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai