Bibliotekai vadovaus R. Kalinauskienė

   
Straipsnis  28 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

"Mūsų laiko" komentatoriai buvo teisūs. Kaip jie prognozavo, taip ir įvyko. Sausio 30 dieną rajono savivaldybės konkursą Jurbarko rajono viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti laimėjo socialdemokratė Rasida Kalinauskienė, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja. Eiti naujas pareigas ji pradės, kai bus gautas atsakymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT).

Vienas iš trijų kandidatų buvo ir vilnietis, 36 metų Vygaudas Juozaitis, dirbantis Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje kultūros projektų vadovu. Beje, V. Juozaitis yra žymaus filosofo, olimpiečio sūnus.

"Visi komisijos nariai uždavė po du klausimus ir surašė balus už atsakymus į jų klausimus. Dar bendrai vertino pristatymą ir tuomet susumavo balus. Kiek tai objektyvu, nežinau. Jeigu galėčiau pasiklausyti kitų pretendenčių pasisakymus, tuomet galėčiau įvertinti, bet maniau, kad esu pakankamai stiprus šiai pozicijai. Kažkokios teigiamos energijos rajonui tikrai įpūsčiau, bet dabar tai tik gražūs žodžiai", - sakė "Mūsų laikui" V. Juozaitis.

Papildysime.

Straipsnis  28 komentarų
Mūsų partneriai