"Vaivorykštukų" atsisveikinimo vakarą skambėjo juokas ir sruvo ašaros (VIDEO)

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Intymus atsisveikinimo vakaras. Nepaprastai nuoširdus, jaukus, labai linksmas ir tuo pačiu labai labai liūdnas. Toks, kai garsiai kvatoji, nes nesinori žliumbti. Toks vakaras buvo ketvirtadienį Jurbarko kultūros centro didžiojoje salėje, kurioje paskutinį kartą vaidino "Vaivorykštės" vyresnėliai. Prieš tai kvatodami žiūrėjo į save senuose video įrašuose, neišlaikė, kai atsisveikinimo šou jiems padovanojo jaunėliai "vaivorykštukai", priminę, kokia proga jie visi čia susirinko.Vyresnėliai į sceną vaidinti savo paskutinio spektaklio, "Žaidimo be taisyklių", žengė verkdami, braukdami, šluostydami ašaras ir šniurkščiodami. Ir kažkur tarp žiūrovų tą vakarą sėdėjo pati laimingiausia ir, ko gero, tuo metu pati nelaimingiausia moteris. Tų vaikų režisierė Birutė Šneiderienė, kurios jau tokia dalia "žaisti pagal taisykles" - suburti bene pačius šauniausius Jurbarko vaikus, su jais susigyventi ir vėl išsiskirti.

Dabar apie "Žaidimas be taisyklių" spektaklį, kuris pristatomas taip:

„Žaidimas be taisyklių“- tai socialinė drama kiekvienos dienos išgyvenimo mokykloje tema. Tai netgi ne spektaklis, o mano ir tavo gyvenimas arba gyvenimas šalia mūsų. Pagrindinė istorijos herojė moksleivė Emilija, patyrusi baimę, gėdą ir nusivylimą kalba už daugybę bendraamžių, kurie kenčia atsitvėrę tylos siena: „Kas nustatinėja absurdiškas taisykles? Kodėl reikia jų laikytis? Kodėl esu verčiama bijoti? Tylėti? Susitaikyti? Prisitaikyti?” Tik kalbėdami apie tai, kas verčia kentėti galėsime  sau padėti. Tegul niekam nepritrūksta drąsos prabilti. Spektaklis skirtas teatre ieškantiems ne vien tik pramogos

Jame paskutinį kartą vaidino:

Emilija - Ieva Sapronaitytė

Mama - Ieva Girdžiūtė

Tomas - Osvaldas Jazukevičius

Lukas - Matas Špigelskis

Mokytoja - Vytautė Pažereckaitė

Moksleiviai - Adomas Kulikauskas, Matas Globys, Danielė Navickaitė, Augustė Mockaitytė, Laura Grybaitė, Aistis Sandaras, Gabrielius Andrijauskas, Ugnė Samulevičiūtė, Sigita Totoraitytė.

Muzika - Rasa Tumšytė.

Režisūra - Birutė Šneiderienė

Projektas: Gera ir čia, Lietuvoje - Jurbarko jaunimo sėkmės istorijos

Video: Jaunėlių atsisveikinimo dovana

Video: Kai toji (ne)laukta akimirka ateina

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai