Metinis išpardavimas. Miestą išjudina šešių verslių moterų iniciatyva

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šešios Jurbarko verslininkės savo iniciatyvomis ir miestą pagyvina, ir Kalėdas priartina.  Verslių moterų prieš 8 metus sugalvotas metinis išpardavimas virto tokia sėkminga tradicija, kad jo laukia ne tik jos pačios, bet ir nuo vasaros teiraujasi jų pirkėjai. Šešios Jurbarko prekybos vietos lapkričio 10 dieną, penktadienį, skelbia metinį išpardavimą – tą dieną dirbs gerokai ilgiau (nuo 9 iki 23 val.) ir visose visos prekės kainuos gerokai pigiau. Kalėdinių prekių, prieskonių, drabužių, papuošalų, optikos prekių, akinių nuo saulės, juvelyrinių dirbinių ir kitų smulkmenų bus galima įsigyti nuo 10 ir net iki 50 proc. pigiau. Tos šešios metinį išpardavimą skelbiančios parduotuvės – „Sidabro 925 dirbiniai“ (juvelyriniai dirbiniai, suvenyrai, dovanos ir ekologiški produktai), „Reika“ (pramoninės, ūkinės prekės), „Amūras“ (drabužiai, avalynė), „Tavo skoniui“ (kava, arbata, prieskoniai), „Solregis“ (optika), „Kūrybos idėja“ (siūlai, karoliukai, bižuterija).

Šių prekybos vietų šeimininkės visiems abejojantiems tvirtina, kad visos nuolaidos buvo ir bus tikros. „Kad nebūtų nė kada tas naujas kainas pakeisti“, – sako vienos. „Jei netikite, ateikite pas mus, išsirinkite prekę, įsidėmėkite kainą, tada ateikite išpardavimų dieną“, – ragino nepatikliuosius kitos.

Yra tokių gudrių pirkėjų, kurie, apie išpardavimą žinodami, minėtose parduotuvėse iš anksto nusižiūri jiems patikusias prekes. „Šiandien viena moteris kažkur paslėpė segę, kad niekas nerastų ir vėliau pigiau nusipirktų“, – juokėsi Giedrė Vasilijevaitė.

Verslininkės ragina jurbarkiečius ir miesto svečius pasinaudoti šiuo „turbo“ išpardavimu. Lapkričio 10 dienos išpardavimas – tinkamiausias metas apsipirkti Kalėdoms, kuomet už tą pačią sumą galima nusipirkti kur kas daugiau daiktų.

Moterys pasakoja, kad ta diena joms yra ypatinga. Šventinė nuotaika tvyro nuo pat ryto ir primena kalėdinį laikotarpį, kuomet visas miestas atgyja. Išpardavimo dieną pirkėjams tampa atrakcija aplankyti visas šešias parduotuves – užsuka į kiekvieną ką nors nusipirkti. Verslininkės pasakoja, kad ir viena kitą taip pat stengiasi aplankyti, bet dažniausiai nėra kada – tiek daug pirkėjų.

Ypatinga ta diena joms dar ir dėl to, kad tą dieną surenka tris ar net keturis kartus didesnes pinigų sumas nei įprastą dieną. Visos patvirtina, kad ta surenkama suma kasmet yra panaši kiekvieno tokio išpardavimo metu.

Šios akcijos iniciatorės – Giedrė Vasilijevaitė („Sidabro 925 dirbiniai“)  ir Irena Čekauskienė („Reika“), prie kurių ilgainiui prisijungė ir kitų keturių parduotuvių šeimininkės. Giedrė pasakoja, kad pirmą kartą išpardavimą surengė lapkričio 13 dieną, penktadienį: „Kai visiems atrodė baisi diena, norėjome, kad būtų smagu, todėl specialiai pasilinksmint tą dieną ir pasirinkome.“

Tiesa, tiksliai prieš kiek metų surengė pirmą kartą jau nepamena. Kiekviena bando atsekti pagal savo vaikų amžių. Suskaičiuoja, kad greičiausiai prieš 8 metus.  

Spalio pabaigoje kalbinamos šešios verslininkės jau pradėjo galvoti, kaip pasipuošti lapkričio 10-ai dienai savo parduotuves. Viena kitai siūlė idėjas – apstatyti prieigas žvakėmis paprasčiausiuose stiklainiuose. Ir jau dabar joms kilo mintis, kad jubiliejinis, 10-asis, išpardavimas, turėtų būti su fejerverkais, o su nuolaidomis prekiautų ne dieną, o visą savaitę.

Pirkėjai norėtų, kad tokių išpardavimų per metus būtų daugiau. Šešios verslios Jurbarko moterys mano kitaip. „Bet tai ir yra smagu, kad vyksta tik kartą. Laukite kaip Kalėdų senelio, kuris irgi tik vieną kartą per metus ateina“, – šypsojosi verslininkės.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai