Laisvalaikis

Jurbarkiečiai kviečiami į įdomias paskaitas – nuo šiuolaikinio meno iki dvarų kultūros

Jurbarkiečiai kviečiami į įdomias paskaitas – nuo šiuolaikinio meno iki dvarų kultūros  0

2017.06.21 17:21
Šią savaitę Jurbarke kaip niekada daug įdomių paskaitų V. Grybo memorialiniame muziejuje bei bibliotekoje. V. Grybo memorialinis muziejus, įsikūręs Jurbarko dvaro sodybos istoriniuose pastatuose, birželio mėn. 23 d. 17 val. kviečia persikelti į XVIII–XX a. pr. dvaro valgomąjį.
Viešvilėje ir Jurbarke – du nemokami gero kino seansai (VIDEO)

Viešvilėje ir Jurbarke – du nemokami gero kino seansai (VIDEO)  2

2017.06.21 17:00
„Kino pavasario“ žiūrovų geriausiai įvertintus filmus nemokamai rodantis edukacinis projektas „Kino karavanas“ atvyksta į Jurbarką ir jo rajone esantį miestelį Viešvilę. Tie filmai - „Oskarui“ nominuota lėlinė animacija bei "Neribota laisvė ir rokenrolas".        
Pernai riedlenčių parkas atiteko Tauragės miesto bendruomenei, surinkusiai daugiau kaip 730 narių. Šiemet įmonė „Amway“ ir „Velomaratonas“ konkursą skelbia trečią kartą ir vėl suteikia galimybę mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių bendruomenėms laimėti 5 000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.

Jurbarko rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką  0

2017.06.21 15:09
Šią vasarą Jurbarko rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.  
Stasys Remeikis su savo laimikiu - didžiausia pagauta lydeka.

Iš Nemuno ištraukė devynių kilogramų lydeką  3

2017.06.20 12:06
9 kilogramai. 102 cm. Toks įsimintinas praėjusio savaitgalio laimikis, kurį iš Nemuno vandenų ištraukė jurbarkietis Stasys Remeikis. Ši didžiulė lydeka jam užkibo žvejojant valtyje netoli Jurbarko paplūdimio.  
Jurbarkiečius kviečia į Šeimų pikniką

Jurbarkiečius kviečia į Šeimų pikniką  0

2017.06.15 14:55
Birželio 18 dieną, 16 val., jurbarkiečiai ir miesto svečiai kviečiami į Šeimų pikniką, kuris vyks už Jurbarko miesto stadiono, parkelyje prie Imsrės upelio (šalia vaikų žaidimų aikštelės).  
10 maršrutų po Lietuvos regionus „Keliauk ir ragauk“ (turizmo departamento atstovė komentuoja, kodėl sąraše nėra Jurbarko rajono)

10 maršrutų po Lietuvos regionus „Keliauk ir ragauk“ (turizmo departamento atstovė komentuoja, kodėl sąraše nėra Jurbarko rajono)  2

2017.06.09 14:17
Kodėl svarbu keliauti ir ragauti? Gastronominio turizmo specialistų teigimu, keliautojai per maistą įgyja tokių pat patirčių kaip ir per dailę ar muziką. Vasaros savaitgaliams Turizmo departamentas adaptavo 10 maršrutų po Lietuvos regionus su idėjomis, ko kuriame būtina paragauti.  
Sekmadienį - šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ mero taurei laimėti

Sekmadienį - šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ mero taurei laimėti  0

2017.06.08 12:53
Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės štabas, Jurbarko 708-oji jaunųjų šaulių kuopa ir „Oksalio“ šaudykla, bendradarbiaujant su Jurbarko rajono savivaldybe organizuoja šaudymo varžybas „Taiklusis šaulys“ mero Skirmanto Mockevičiaus taurei laimėti, informuoja rajono savivaldybė. 
Į Tauragės miesto šventę galėsime vykti nemokamai (šventės programa)

Į Tauragės miesto šventę galėsime vykti nemokamai (šventės programa)  0

2017.05.30 11:49
Kviečiame gegužės 29 - birželio 4 dienomis į Tauragės miesto šventę „Tauro ragas 2017“ Ocicialus šventės atidarymas ir šventinis koncertas „Tauragei 510“ vyks birželio 3 dieną. Kviečiame pasinaudoti nemokamais maršrutais. Birželio 3 d. iš autobusų stočių į Tauragės Pilies aikštę ir atgal atobusai vyks: Jurbarkas - Tauragė - 11.00 val.           ...
Džiazas Jurbarkui tinka.  Renginio organizatoriui - neįprastas linkėjimas (VIDEO)

Džiazas Jurbarkui tinka. Renginio organizatoriui - neįprastas linkėjimas (VIDEO)  0

2017.05.29 12:18
"Nevažiuok, Tadai, braškių į užsienius skinti, o tęsk tai, ką pradėjai", - tokiais žodžiais džiazo atlikėja iš Tauragės Vilma Krasauskaitė kreipėsi į jurbarkietį studentą Tadą Radišauską, kurio kvietimu dainuoti į Jurbarką ji ir atvažiavo. Tadas suorganizavo ir jurbarkiečiams bei svečiams padovanojo "Džiazo muzikos dieną". 
Aplink Lietuvą dviračiu –  12 dienų per kaitrą ir pūgą

Aplink Lietuvą dviračiu – 12 dienų per kaitrą ir pūgą  0

2017.05.15 09:06
 Įrodė, kad atostogas  išradingai, nenuobodžiai, sportiškai galima leisti ir Lietuvoje. Taip norisi pavadinti Žydrūno Jukštos iš Šiaulių kelionę aplink Lietuvą dviračiu, kuri netruko nė dviejų savaičių. Patyręs daugybę įspūdžių ir įveikęs 1 231 km, apie visa tai jis papasakojo „Mūsų laiko“ redakcijai.
„Auksinis protas“. Komandos kapitonei grėsė išsimaudyti jūroje

„Auksinis protas“. Komandos kapitonei grėsė išsimaudyti jūroje  0

2017.05.12 10:38
Stipriausia Jurbarko krašto gyvų „Auksinio proto“ žaidimų nugalėtoja „Pabandom iš naujo“ ilgam prisimins Šimonių ir Aukštadvario pavadinimus. Pasirinkę iš šių dviejų atsakymo variantų klaidingą, žaidėjai iškrito iš paskutinio finalinio žaidimo turo ir iš pirmojo dešimtuko nukrito į trečią. Iki paskutinio, šeštojo, turo jurbarkiečių komanda tarp sti...
Europos dieną - pasivaikščioti po Europos žvaigždžių alėją

Europos dieną - pasivaikščioti po Europos žvaigždžių alėją  0

2017.05.09 15:15
Jurbarko rajono viešoji biblioteka kviečia pasivaikščioti po bene gražiausią Jurbarko parką, kuris Europos dienos proga nuo pat ryto virto Europos žvaigždžių alėja „Žingsnį žengi – žvaigždę randi – Europoje esi“.  
Šventės atgarsiai. Skaitytojo laiškas: pasijuto kaip Klaipėdoje (laukiame jūsų atsiliepimų apie šventinius renginius)

Šventės atgarsiai. Skaitytojo laiškas: pasijuto kaip Klaipėdoje (laukiame jūsų atsiliepimų apie šventinius renginius)  6

2017.05.08 11:55
"Mūsų laiko" redakcija sulaukė Jurbarko rajono mediko Pragiedrulio Veličkos štai tokio laiško. „Esu senas klaipėdietis. Dabar antrus metus "jurbarkietis". Pirmą kartą nutariau sudalyvauti Jurbarko miesto ir verslo šventėje. Buvau maloniai nustebintas pamatęs ir išgirdęs savo miesto Klaipėdos Karinio laivyno orkestro pasirodymą.  
AMBER CIRKAS Jurbarke

AMBER CIRKAS Jurbarke  1

2017.05.04 10:46
Profesionalaus kilnojamo - „Amber“ cirko gastrolės Naujamiestyje (Algirdo g. 7) gegužės 6-7 dienomis.
Žiobrinėse - ir žvejybos varžybos (varžybų nuostatai ir programa)

Žiobrinėse - ir žvejybos varžybos (varžybų nuostatai ir programa)  0

2017.05.02 11:59
Jurbarko žiobrinės vyks ir šiais metais. Šeštadienį, gegužės 6 dieną, Nemuno upės ruože nuo pliažo iki santakos, vyks ir žiobrių žvejybos varžybos.  Dalyviai renkasi didžiųjų laivų prieplaukoje (prie Nemuno ir Mituvos santakos). Varžybas organizuoja ne pelno siekianti organizacija Klasteris "Panemunių turai".  Varžybų tikslas - populiarinti mėgėjiš...
Džiazo meistrų iš Šveicarijos, Senegalo ir Izraelio muzikos garsai skambės ir Jurbarke (VIDEO)

Džiazo meistrų iš Šveicarijos, Senegalo ir Izraelio muzikos garsai skambės ir Jurbarke (VIDEO)  0

2017.04.28 12:33
Užsienio džiazo meistrų koncertas Jurbarko parodų ir koncertų salėje (cerkvėje) Vydūno g. 21 numatytas balandžio 29 d. 16.00 val., kur pasirodys džiazo trio virtuozai – Jan Galega Brönnimann (Šveicarija), Moussa Cissokho (Senegalas) ir Omri Hason (Izraelis).  
Verslo ir meno draugystė tęsiasi. Picerijos kieme – originalus Velykinis zuikis

Verslo ir meno draugystė tęsiasi. Picerijos kieme – originalus Velykinis zuikis  0

2017.04.07 13:15
Jei būtų skiriamas prizas už originaliausią pasipuošimą Velykoms, jį neabejotinai laimėtų Jurbarke įsikūrusi picerija „Starpizza“, kurios kieme lankytojus jau nuo ketvirtadienio pasitinka originalus didelis zuikis.  
HUMORO ŠVENTĖ „JUOKIS - 2017“  JURBARKE

HUMORO ŠVENTĖ „JUOKIS - 2017“ JURBARKE  0

2017.03.28 10:30
Balandžio 2 d., sekmadienį, 14 val. Jurbarko kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS - 2017“. Naujas programas rodys penki humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Žemaitijos.
Premjera. Jurbarko scenoje - žiauri realybė: kuo virsta tėvų apleisti ar palikti vaikai

Premjera. Jurbarko scenoje - žiauri realybė: kuo virsta tėvų apleisti ar palikti vaikai  0

2017.03.24 19:20
Spektaklis tiems tėvams, kurie niekada neina į jokius spektaklius. Tiems, kurie geria, muša, prievartauja ar tiesiog palieka savo vaikus. Jaunieji "vaivorykštukai" šį vakarą pademonstravo, kokiais žvėrimis (tuo pačiu ir aukomis) virsta tokių gimdytojų vaikai. Šį vakarą jaunieji "vaivorykštukai" parodė savo antrąjį premjerinį spektaklį. 
Darbščiosios bitelės renkasi Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijoje

Darbščiosios bitelės renkasi Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijoje  0

2017.03.20 10:12
Kaip susitaikyti su mintim, kai tave paženklina liga ir esi priskiriamas neįgaliųjų ratui? Kai sunkiai judi dėl bėgančių metų kraunamos naštos ar turi tokią įgimtą bėdą, o galbūt sveiksti po onkologinių ligų ir gyvenimas, atrodo, nusidažė tik tamsiomis spalvomis? Jei kartais aplankytų tokios mintys, patariam apsilankyti Jurbarko rajono neįgaliųjų d...
Dėmesio neatsiginantis jurbarkietės augintinis – šeškas Anubis

Dėmesio neatsiginantis jurbarkietės augintinis – šeškas Anubis  0

2017.03.17 10:00
Jurbarkietė Vida į lauką išeina pasivaikščioti ne viena, o su savo egzotišku augintiniu. Kone po redakcijos langais, po pievutę, už pavadėlio vedžioja 4,5 metų šešką, vardu Anubis.  
Vidas Bareikis rengia rekordinį turą: „Po „Auksinio balso“ tapau tarsi „įteisintas“

Vidas Bareikis rengia rekordinį turą: „Po „Auksinio balso“ tapau tarsi „įteisintas“  0

2017.03.17 08:06
Vasarį Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“ vienas po kito įvyko du šventiniai, akustiniai Vido Bareikio koncertai, į kuriuos bilietai buvo išgraibstyti likus kelioms dienoms iki renginio. O vasario 16-osios koncerte Kaune jis per minutę išjudino visą „Žalgirio“ areną. Akivaizdu, kad V. Bareikis šiuo metu yra vienas populiariausių Lietuvos atlikėj...
Vaikų skyriaus "angelas sargas", "Mano svajonė" autorius Džeraldas Kiulkaitis, prie jo svajonės prisidėjusios Rasa Grybaitė su dukterėčia Egle.

Stebuklingi Rasos Grybaitės piešiniai – ligoninės palatoje  4

2017.03.09 13:37
Viena palata mažuosius ligoniukus nukels į paslaptingą fėjų pasaulį. Ligoninės vaikų skyriaus palatą stebuklingais personažais išdekoravo viena žymiausių Jurbarko krašto menininkių Rasa Grybaitė. Imtis tokio darbo ją paskatino … kitų gerumas. Taip ji prisidėjo prie jurbarkiečio Džeraldo Kiulkaičio projekto „Mano svajonė“ bei taip atsidėkojo šio sky...
Girdžiai. 312 Trispalvių - Valstybingumo šimtmečiui

Girdžiai. 312 Trispalvių - Valstybingumo šimtmečiui  2

2017.03.06 15:43
Girdžių seniūnija ir seniūnaičiai Jurgita Šlyterienė, Nijolė Kairaitienė bei Linas Klijūnas kviečia per valstybines šventes ne tik Trispalvę išsikelti prie savo sodybos ar daugiabučio, bet ir paraginti tai padaryti kaimyną. Skelbiame konkursą „312 Trispalvių – Valstybingumo šimtmečiui“, skirtą artėjančiam Lietuvos valstybingumo šimtmečiui, „Mūsų la...
Susitikti su garsia aktore Kristina Kazlauskaite - į Jurbarko krašto muziejų

Susitikti su garsia aktore Kristina Kazlauskaite - į Jurbarko krašto muziejų  0

2017.03.03 14:18
VšĮ "Liudo Mikalausko koncertai" ir Jurbarko krašto muziejus tęsia renginių ciklą "MENAI IR DVARAI". Tai istorinio paveldo, kamerinių renginių, koncertų, susitikimų popietės. Tris pavasario savaitgalius Jūs turėsite galimybę pasiklausyti, pamatyti, pasikalbėti su žymiais Lietuvos menininkais, aktoriais: Kristina Kazlauskaite, Vaiva Mainelyte, Andri...
Atidaryta nauja įspūdinga paroda V. Grybo muziejuje

Atidaryta nauja įspūdinga paroda V. Grybo muziejuje  0

2017.02.27 13:09
 Praėjusį šeštadienį gražią saulėtą popietę į naują suaugusiųjų dailės studijos parodą V. Grybo muziejuje susirinko pilnut pilnutėlė salė meną mylinčių žmonių. Buvo pristatyta net dvejus metus kurta tapybos darbų paroda „Išraiškos. II dalis. Mokomės iš meistrų“.
Mūsų partneriai