Reklama: miesto šventė

Laisvalaikis

Oficialiai atidarytame 7-ajame Lietuvos žygeivių festivalyje - 15-os šalių atstovai

Oficialiai atidarytame 7-ajame Lietuvos žygeivių festivalyje - 15-os šalių atstovai  0

2017.08.04 18:20
Penktadienio popietę Jurbarko dvaro parke, prie Jurbarko krašto muziejaus, teatralizuotai atidarytas jau 7-asis Lietuvos žygeivių festivalis, kurio dalyvių žemėlapyje - 15 šalių. Būtent iš tiek šalių panoro dalyvauti šiųmetiniame festivalyje, kuris vyks visą savaitgalį.
Jurbarko kraštas įdomus ir japonams. Praėjusių metų festivalio akimirka.

Pažinti Jurbarko pėsčiomis pirmą kartą atvyks ir australai  0

2017.08.02 13:42
Šį savaitgalį atgys Jurbarkas. Rugpjūčio 5 ir 6 dienomis Jurbarke vyks jau septintasis Lietuvos žygeivių festivalis, į kurį, tikimasi, suvažiuos iki 800 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš įvairiausių pasaulio šalių. Rugpjūčio 2 dienos duomenimis, žygiui buvo užsiregistravę apie 500 dalyvių, tarp kurių žygeiviai iš tokių šalių kaip Belgija, Vokie...
Jurbarke „Baltame vakare“ –  naujausia dizainerės Dinaros kolekcija

Jurbarke „Baltame vakare“ – naujausia dizainerės Dinaros kolekcija  0

2017.07.26 09:45
Jurbarkietės dizainerės ir siuvėjos Dinaros Klapatauskienės studijoje Vytauto Didžiojo gatvėje susitinkame ypatinga proga – liepos 28 d. 20.30 val. miesto Dvaro parko rožyne, prie Krašto muziejaus, bus pristatyta naujausia jos sukurtų vasaros ir rudens drabužių kolekcija. Studijoje, labai kūrybiškoje aplinkoje, jau sukabinti, pasak pašnekovės, beve...
Panemunės pilyje - geriausias baikerių renginys

Panemunės pilyje - geriausias baikerių renginys  0

2017.07.24 13:18
Panemunės pilyje, šeštadienį, liepos 22 d., vyko išskirtinis tarptautinis baikerių renginys - Custom Bike Show. Čia buvo galima išvysti unikaliai perdarytus motociklus, ilgiausią barzdą, stipriausią rankų lenkėją, nemokamai pasidaryti baikerišką šukuoseną ir, aišku, pasiklausyti geros muzikos. Pakalbintas renginio organizatorius, Twins Forever MC ...
Jurbarkiečiams į miškus skubėti neverta

Jurbarkiečiams į miškus skubėti neverta  0

2017.07.21 15:08
Lietingi vasaros orai grybų derliaus dar neišaugino. Nors pamažu dygsta, bet grybautojų krepšių nepripildo. Kas tenkinasi voveraitėmis, tie gali drąsiau sukti į mišką, nes pietums jų prisigrybauti gali kiekvienas, o štai besitikintys baravykų ar raudonviršių turi bent kiek luktelėti. Net ir girininkai jų nedaug miškuose aptinka, o jei ir randa – ta...
Atostogų idėja. Pasijusti „robinzonais“ - plaukti Šešuvio ir Jūros upėmis

Atostogų idėja. Pasijusti „robinzonais“ - plaukti Šešuvio ir Jūros upėmis  3

2017.07.11 10:54
Keliauti daugiau nei 40 kilometrų ir nesutikti nė vieno žmogaus. Sakote, neįmanoma? Įmanoma, jei plauki baidare tokiomis upėmis kaip Šešuvis ir Jūra. „Mūsų laiko“ ekipažas, įsėdęs pirmadienio rytą į baidarę Šešuvyje ties Baltrušaičiais (Tauragės rajone) ir baigę kelionę Mociškiuose (Pagėgių rajone) per visą dieną nesutiko, nepamatė nė vieno žmogaus...
Kaip atskirti, ar purškiklis apsaugos nuo erkių?

Kaip atskirti, ar purškiklis apsaugos nuo erkių?  2

2017.07.10 11:29
Dažnas vaistinių lankytojas norėdamas apsisaugoti nuo vabzdžių įkandimų teiraujasi priemonės, kuri atbaidytų tiek uodus, tiek erkes. Sveikatos specialistai sako, kad tokių priemonių, repelentų, yra, tačiau svarbu mokėti tinkamai skaityti sudėtį arba pasikonsultuoti su vaistininku.
Atrasti rafinuotą dvaro virtuvę – į „Kuchmistrus“

Atrasti rafinuotą dvaro virtuvę – į „Kuchmistrus“  0

2017.06.30 10:43
Tokioje vietoje apsilankius, visada pagalvoji, kokias neribotas galimybes ir gerą skonį turėjo dvarininkai. Tuo kiekvienas įsitikins užsukęs visai netoliese, anapus Nemuno, Šakių rajone, Lukšių seniūnijoje, Tubelių kaime, įsikūręs restoranas „Kuchmistrai“.
Pamatyti Lietuvoje retų šunų veislių – į Jurbarko Dvaro parką

Pamatyti Lietuvoje retų šunų veislių – į Jurbarko Dvaro parką  1

2017.06.28 14:16
Liepos 8 dieną, nuo 10 val.,  į Jurbarko Dvaro parką rinksis išskirtinai šunų mylėtojai. Jurbarke pirmą kartą vyks tarptautinė šunų paroda „Jurbarko taurė 2017“, kurioje organizatoriai tikisi sulaukti nuo 250 iki 300 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš tokių valstybių, kaip Suomija, Rusija, Latvija, Estija. Jurbarkiečiai ir miesto svečiai turės n...
Jurbarkiečiai kviečiami į įdomias paskaitas – nuo šiuolaikinio meno iki dvarų kultūros

Jurbarkiečiai kviečiami į įdomias paskaitas – nuo šiuolaikinio meno iki dvarų kultūros  0

2017.06.21 17:21
Šią savaitę Jurbarke kaip niekada daug įdomių paskaitų V. Grybo memorialiniame muziejuje bei bibliotekoje. V. Grybo memorialinis muziejus, įsikūręs Jurbarko dvaro sodybos istoriniuose pastatuose, birželio mėn. 23 d. 17 val. kviečia persikelti į XVIII–XX a. pr. dvaro valgomąjį.
Viešvilėje ir Jurbarke – du nemokami gero kino seansai (VIDEO)

Viešvilėje ir Jurbarke – du nemokami gero kino seansai (VIDEO)  2

2017.06.21 17:00
„Kino pavasario“ žiūrovų geriausiai įvertintus filmus nemokamai rodantis edukacinis projektas „Kino karavanas“ atvyksta į Jurbarką ir jo rajone esantį miestelį Viešvilę. Tie filmai - „Oskarui“ nominuota lėlinė animacija bei "Neribota laisvė ir rokenrolas".        
Pernai riedlenčių parkas atiteko Tauragės miesto bendruomenei, surinkusiai daugiau kaip 730 narių. Šiemet įmonė „Amway“ ir „Velomaratonas“ konkursą skelbia trečią kartą ir vėl suteikia galimybę mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių bendruomenėms laimėti 5 000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.

Jurbarko rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką  0

2017.06.21 15:09
Šią vasarą Jurbarko rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.  
Stasys Remeikis su savo laimikiu - didžiausia pagauta lydeka.

Iš Nemuno ištraukė devynių kilogramų lydeką  3

2017.06.20 12:06
9 kilogramai. 102 cm. Toks įsimintinas praėjusio savaitgalio laimikis, kurį iš Nemuno vandenų ištraukė jurbarkietis Stasys Remeikis. Ši didžiulė lydeka jam užkibo žvejojant valtyje netoli Jurbarko paplūdimio.  
Jurbarkiečius kviečia į Šeimų pikniką

Jurbarkiečius kviečia į Šeimų pikniką  0

2017.06.15 14:55
Birželio 18 dieną, 16 val., jurbarkiečiai ir miesto svečiai kviečiami į Šeimų pikniką, kuris vyks už Jurbarko miesto stadiono, parkelyje prie Imsrės upelio (šalia vaikų žaidimų aikštelės).  
10 maršrutų po Lietuvos regionus „Keliauk ir ragauk“ (turizmo departamento atstovė komentuoja, kodėl sąraše nėra Jurbarko rajono)

10 maršrutų po Lietuvos regionus „Keliauk ir ragauk“ (turizmo departamento atstovė komentuoja, kodėl sąraše nėra Jurbarko rajono)  2

2017.06.09 14:17
Kodėl svarbu keliauti ir ragauti? Gastronominio turizmo specialistų teigimu, keliautojai per maistą įgyja tokių pat patirčių kaip ir per dailę ar muziką. Vasaros savaitgaliams Turizmo departamentas adaptavo 10 maršrutų po Lietuvos regionus su idėjomis, ko kuriame būtina paragauti.  
Sekmadienį - šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ mero taurei laimėti

Sekmadienį - šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ mero taurei laimėti  0

2017.06.08 12:53
Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės štabas, Jurbarko 708-oji jaunųjų šaulių kuopa ir „Oksalio“ šaudykla, bendradarbiaujant su Jurbarko rajono savivaldybe organizuoja šaudymo varžybas „Taiklusis šaulys“ mero Skirmanto Mockevičiaus taurei laimėti, informuoja rajono savivaldybė. 
Į Tauragės miesto šventę galėsime vykti nemokamai (šventės programa)

Į Tauragės miesto šventę galėsime vykti nemokamai (šventės programa)  0

2017.05.30 11:49
Kviečiame gegužės 29 - birželio 4 dienomis į Tauragės miesto šventę „Tauro ragas 2017“ Ocicialus šventės atidarymas ir šventinis koncertas „Tauragei 510“ vyks birželio 3 dieną. Kviečiame pasinaudoti nemokamais maršrutais. Birželio 3 d. iš autobusų stočių į Tauragės Pilies aikštę ir atgal atobusai vyks: Jurbarkas - Tauragė - 11.00 val.           ...
Džiazas Jurbarkui tinka.  Renginio organizatoriui - neįprastas linkėjimas (VIDEO)

Džiazas Jurbarkui tinka. Renginio organizatoriui - neįprastas linkėjimas (VIDEO)  0

2017.05.29 12:18
"Nevažiuok, Tadai, braškių į užsienius skinti, o tęsk tai, ką pradėjai", - tokiais žodžiais džiazo atlikėja iš Tauragės Vilma Krasauskaitė kreipėsi į jurbarkietį studentą Tadą Radišauską, kurio kvietimu dainuoti į Jurbarką ji ir atvažiavo. Tadas suorganizavo ir jurbarkiečiams bei svečiams padovanojo "Džiazo muzikos dieną". 
Aplink Lietuvą dviračiu –  12 dienų per kaitrą ir pūgą

Aplink Lietuvą dviračiu – 12 dienų per kaitrą ir pūgą  0

2017.05.15 09:06
 Įrodė, kad atostogas  išradingai, nenuobodžiai, sportiškai galima leisti ir Lietuvoje. Taip norisi pavadinti Žydrūno Jukštos iš Šiaulių kelionę aplink Lietuvą dviračiu, kuri netruko nė dviejų savaičių. Patyręs daugybę įspūdžių ir įveikęs 1 231 km, apie visa tai jis papasakojo „Mūsų laiko“ redakcijai.
„Auksinis protas“. Komandos kapitonei grėsė išsimaudyti jūroje

„Auksinis protas“. Komandos kapitonei grėsė išsimaudyti jūroje  0

2017.05.12 10:38
Stipriausia Jurbarko krašto gyvų „Auksinio proto“ žaidimų nugalėtoja „Pabandom iš naujo“ ilgam prisimins Šimonių ir Aukštadvario pavadinimus. Pasirinkę iš šių dviejų atsakymo variantų klaidingą, žaidėjai iškrito iš paskutinio finalinio žaidimo turo ir iš pirmojo dešimtuko nukrito į trečią. Iki paskutinio, šeštojo, turo jurbarkiečių komanda tarp sti...
Europos dieną - pasivaikščioti po Europos žvaigždžių alėją

Europos dieną - pasivaikščioti po Europos žvaigždžių alėją  0

2017.05.09 15:15
Jurbarko rajono viešoji biblioteka kviečia pasivaikščioti po bene gražiausią Jurbarko parką, kuris Europos dienos proga nuo pat ryto virto Europos žvaigždžių alėja „Žingsnį žengi – žvaigždę randi – Europoje esi“.  
Šventės atgarsiai. Skaitytojo laiškas: pasijuto kaip Klaipėdoje (laukiame jūsų atsiliepimų apie šventinius renginius)

Šventės atgarsiai. Skaitytojo laiškas: pasijuto kaip Klaipėdoje (laukiame jūsų atsiliepimų apie šventinius renginius)  6

2017.05.08 11:55
"Mūsų laiko" redakcija sulaukė Jurbarko rajono mediko Pragiedrulio Veličkos štai tokio laiško. „Esu senas klaipėdietis. Dabar antrus metus "jurbarkietis". Pirmą kartą nutariau sudalyvauti Jurbarko miesto ir verslo šventėje. Buvau maloniai nustebintas pamatęs ir išgirdęs savo miesto Klaipėdos Karinio laivyno orkestro pasirodymą.  
AMBER CIRKAS Jurbarke

AMBER CIRKAS Jurbarke  1

2017.05.04 10:46
Profesionalaus kilnojamo - „Amber“ cirko gastrolės Naujamiestyje (Algirdo g. 7) gegužės 6-7 dienomis.
Žiobrinėse - ir žvejybos varžybos (varžybų nuostatai ir programa)

Žiobrinėse - ir žvejybos varžybos (varžybų nuostatai ir programa)  0

2017.05.02 11:59
Jurbarko žiobrinės vyks ir šiais metais. Šeštadienį, gegužės 6 dieną, Nemuno upės ruože nuo pliažo iki santakos, vyks ir žiobrių žvejybos varžybos.  Dalyviai renkasi didžiųjų laivų prieplaukoje (prie Nemuno ir Mituvos santakos). Varžybas organizuoja ne pelno siekianti organizacija Klasteris "Panemunių turai".  Varžybų tikslas - populiarinti mėgėjiš...
Džiazo meistrų iš Šveicarijos, Senegalo ir Izraelio muzikos garsai skambės ir Jurbarke (VIDEO)

Džiazo meistrų iš Šveicarijos, Senegalo ir Izraelio muzikos garsai skambės ir Jurbarke (VIDEO)  0

2017.04.28 12:33
Užsienio džiazo meistrų koncertas Jurbarko parodų ir koncertų salėje (cerkvėje) Vydūno g. 21 numatytas balandžio 29 d. 16.00 val., kur pasirodys džiazo trio virtuozai – Jan Galega Brönnimann (Šveicarija), Moussa Cissokho (Senegalas) ir Omri Hason (Izraelis).  
Verslo ir meno draugystė tęsiasi. Picerijos kieme – originalus Velykinis zuikis

Verslo ir meno draugystė tęsiasi. Picerijos kieme – originalus Velykinis zuikis  0

2017.04.07 13:15
Jei būtų skiriamas prizas už originaliausią pasipuošimą Velykoms, jį neabejotinai laimėtų Jurbarke įsikūrusi picerija „Starpizza“, kurios kieme lankytojus jau nuo ketvirtadienio pasitinka originalus didelis zuikis.  
Mūsų partneriai