Ligoninei toliau vadovaus A. Šlekys

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kaip ir buvo galima tikėtis, Jurbarko ligoninei toliau vadovaus psichiatras Aivaras Šlekys. Gegužės 10 dieną įvyko rajono savivaldybės administracijos skelbtas konkursas VšĮ Jurbarko ligoninės vyr. gydytojo pareigoms užimti, kurį laimėjo dabartinis ligoninės vadovas A. Šlekys. Komisija rinkosi iš dviejų kandidato – A. Šlekio ir jurbarkietiškų šaknų turinčio farmacininko iš Kauno.

 

„Todėl, kad darbo vieta yra. Aš jau ją žinau. Daug metų dirbu. Žinau, kaip tvarkytis, ką daryti ir mane neramina, kad yra neužbaigtų darbų“, - dar balandžio pabaigoje „Mūsų laikui“ A. Šlekys aiškino, kodėl panoro dalyvauti konkurse. Kalbėdamas apie neužbaigtus darbus, jis turi ne tik neužbaigtą Jurbarko ligoninės renovaciją, bet ir apskritai rajono ligoninių restruktūrizavimo etapus, dar nepasibaigusį mūšį dėl ligoninės skyrių mažinimo. A. Šlekys tikino, kad jau yra įdirbis – žino kam paskambinti ar kur kreiptis vienu ar kitu klausimu, sukaupęs reikalingų pažinčių ministerijose, Seime.

 

Tikino, kad mielai atsisakytų šių pareigų, jei matytų, kad ligoninę perduoda į patikimas rankas - jo konkurentas turėtų vadovavimo, administravimo patirtį, reikalingus kontaktus ir pažintis, nes ligoninės vadovo darbai ne tik ūkiniai klausimai, bet ir politika. Apmaudavo, kad pačioje ligoninėje dirbantis jaunimas dar nepasiruošęs vadovauti ligoninei, nes nori dar padirbėti gydytojais.

 

A. Šlekys atvirai kalbėjo, kad nėra sulaukęs kitų darbinių pasiūlymų. Pasakojo, kad jis mielai užsiimtų tik savo mėgstamu darbu – psichiatrija. A. Šlekiui įsiminė kažkur perskaityti žodžiai, kad „buvo geras gydytojas. Gaila, kad išėjo į vadovus“. Jis norėtų dirbti tik psichiatru, kai savo valandas atidirbęs uždaro duris ir ramiai eina namo. „Siauresnis galvos skausmas“, - tada kalbėjo ligoninės vyr. gydytojas.

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai