Verslo apdovanojimai. Pagerbtos dvi 20 metų sėkmingai veikiančios rajono įmonės

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sausio 12-osios vakarą į Jurbarko rajono viešąją biblioteką rinkosi rajono verslininkai. Penktadienio vakarą čia vyko jau 13-ieji geriausių rajono įmonių apdovaojimai. Paaiškėjo, kurios rajono įmonės šiais metais nusipelnė vadintis geriausiomis.

Organizatoriai skelbė, kad kasmet ieško būdų pastebėti vis kitas įmones. Šiais metais buvo apžvelgtos ir išrinktos dvi 2017 metais savo įmonių dvidešimtmetį šventusios geriausios įmonės. Geriausios prekybos ir paslaugų sektoriuose veikiančios įmonės. 1997 metais savo veiklą pradėjo ir šiandien vis dar veikia 12 įmonių. Tai R. Pinaičio IĮ; UAB „Jualdė“, UAB „Ermasa“, D. Bendžienės prekybos įmonė, A. Dabulskienės individuali įmonė, E. Martinkaus individuali įmonė, UAB „Manvesta“, T. Švedko gydytojos kabinetas, K. Jasinsko turto vertinimo IĮ, UAB „AG“ Autocentras“, UAB „Jurbarko mažieji autobusai“.

Geriausia 2017 metų įmone, veikiančia prekybos sektoriuje, tapo UAB „Jualdė“. Geriausia rajono paslaugų įmone ir absoliučiai geriausia įmone, veikianti 20 metų, paskelbta UAB „Manvesta“.

Tą vakarą išskirtos ir kitos įmonės. Rajono valdžios atstovai dėkojo už iniciatyvas jau minėtai UAB „Manvesta“, „Reika“ parduotuvės šeimininkams, „Taurenitai“. SODROS atstovai savo padėkos raštą skyrė kooperatinei bendrovei „Panemunys“, valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai šiais metais dėkojo apdovanojimų vakaro organizatoriams – Jurbarko rajono turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvui. Darbo biržos atstovai padėką – medalį įteikė UAB „Jurmelsta“.

Apdovanojimų vakarą susirinkusiems grojo A. Sodeikos meno mokyklos muzikantai, grupė "CinAmono", savo kūrinius - savo tapytas tunikas pristatė menininkė-verslininkė Romarika Pikelienė, savo šou dovanojo ir barmenų iš Vilniaus duetas "Barmen for you".

Vakaro vedėjai - Lukas Bakšys ir Meda Mačiulaitytė.

Daugiau vakaro nuotraukų rasite "Mūsų laikas" feisbuke:

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai