Sėkmingo grožio salono Norvegijoje patirtį pritaikė Jurbarke

Straipsnis  5 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

 Metė sėkmingą darbą grožio salone Norvegijoje, grįžo į gimtąjį Jurbarką ir atidarė savo grožio saloną čia, Kauno g. 37. Tokia drąsi yra 27 metų Gintarė Smaleckienė, kurios vadovaujamas grožio salonas Jurbarke kovo 5 dieną švęs vienerių metų gimtadienį.

 

 

Jurbarkietė Gabija tvarkyti ir gražinti savo nagų eina ne bet kur, o į vieną ir tą patį grožio saloną mieste. Ji atrado Kauno gatvėje, 37-uoju numeriu įsikūrusį grožio saloną, kuriame, Gabijos žodžiais, jai patinka, kad viskas atliekama kokybiškai. „Be to, čia linksma atmosfera“, - šypsojosi Gabija, pirmadienį pakalbinta tame pačiame salone, kuomet jai nagus lakavo viena iš salono darbuotojų Aušra, atsakinga už manikiūrą, pedikiūrą, antakių korekciją ir depiliaciją vašku. Šalia aplink kitą nuolatinę klientę sukosi ir pati salono šeimininkė 27 metų Gintarė, kurios rūpestis – plaukų priežiūra, šukuosenos, kirpimai, makiažas.

Šis grožio salonas, kuriame siūlomos panašios paslaugos kaip ir kitose panašiose grožio studijose, turi savo išskirtinumą. Anot šeimininkės Gintarės, ji pati ir jos darbuotoja dalyvauja įvairiuose seminaruose, kursuose, aktyviai tobulinasi, domisi grožio naujovėmis, kurias parsiveža ir siūlo savo klientėms. Pasak pašnekovės, viena iš tokių naujovių – priauginami taip vadinamieji arkos formos nagai. Anot Gintarės, kitas išskirtinumas – salone paslaugų kainos nesikandžioja. „Pas mus gal net pigiau nei kituose salonuose“,- patikina moteris.

 

Kirpo ir gražino norveges

Yra dar vienas išskirtinumas. Gintarė Jurbarke bando pritaikyti patirtį Norvegijoje. Moteris apie ketverius metus viename iš Norvegijos miestų dirbo viename grožio salonų, kurio savininkas buvo norvegas. Patikina, kad jai klientų tikrai netrūko, darbas sekėsi puikiai, bet vieną dieną apsisprendė grįžti į Jurbarką. „Neištvėriau be savų. Savo šeimos, artimųjų, draugų“, - šypteli ji, pripažinusi, kad ir kaip gerai sekasi, bet svetimame krašte savas nebūsi. „Ten vis tiek jautiesi svetimas“, - sakė Gintarė, patikinusi, kad ji grįžo apsisprendusi kurti savo verslą gimtajame Jurbarke. Tikina, kad ėmėsi verslo Jurbarke kupina idėjų - ilgainiui atidarė savo grožio saloną, kuriam kovo 5 dieną sukaks vieneri metai. Gintarė šypsosi, kad savo saloną ji atidarė per savo gimtadienį. „Taip jau sutapo“, - šypsosi moteris.

 

Klientų netrūko ir Norvegijoje, ir čia, Jurbarke, bet jie kitokie. Pasak Gintarės, norvegai yra drąsesni – jie nebijo keisti stilių, šukuosenų, eksperimentuoti su savo išvaizda, kai tuo tarpu jurbarkiečiai yra konservatyvesni, vengiantys naujovių. „Tie, kurie norėtų pasikeisti, išbandyti naują stilių ar šukuoseną, bet nežino, kur eiti – kviečiu užsukti pas mus“, - šypsojosi salono šeimininkė Gintarė, pridūrusi, kad jos salone mielai laukiami visi - nuo vaikų iki senjorų, kurie nori pasigražinti. Šiame salone ir kainos nesikandžioja, ir kokybiškas darbas – garantuotas.

 

Svarbu žinoti

 

Čia pasirūpins nuo kojų nagų iki plaukų galiukų. G.Smaleckienės grožio salone teikiamos tokios paslaugos, kaip manikiūras, pedikiūras, antakių korekcija, blakstienų priauginimas ir papildymas; šukuosenos, kirpimai, makiažas, kirpimas karštomis žirklėmis.

 

Adresas: Kauno g. 37,

Tel. 8630 19 208

 

Straipsnis  5 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai