Pasitikim pavasarį su ŠYPSENA

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jau 28 metus dirbanti L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė vykdo veiklą, susijusią su žmonių dantų sveikata. Odontologijos kabinetuose dirba kvalifikuoti gydytojai odontologai, kurie gydo danties ėduonį, šaknų kanalus, atliekamas estetinis plombavimas pažangiausiomis plombinėmis medžiagomis, vykdomos sudėtingos chirurginės operacijos, atliekamas implantavimas, dantų protezavimas. Visos paslaugos teikiamos ne tik Jurbarko, bet ir kitų rajonų bei miestų gyventojams. 

Įmonė yra įsigijusi visą reikalingą diagnostinę aparatūrą: panoraminį ir cefalometrinį rentgeno aparatus, kurie naudojami ortodontinio gydymo ir dantų protezavimo planavimui. Skaitmeninį kompiuterinės tomografijos aparatą (3D), leidžiantį planuoti sudėtingas chirurgines operacijas. Visuose kabinetuose yra dentaliniai rentgeno aparatai. Rentgenograma (nuotrauka) padaroma per keliolika sekundžių, todėl dėl skaitmeninių technologijų gali būti lengvai prieinama ir analizuojama.  

Chirurgines ir dantų implantavimo paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos odontologas – burnos chirurgas Bahaa Al Arbied, turintis didelę darbo patirtį atliekant dantų implantacijas Strauman ir MegaGen firmų implantais.  Taip pat atlieka įvairias burnos ertmės chirurgines, sinuso pakėlimo operacijas, sudėtingus dantų rovimus. Atlikus gydymą klientui pateikiami visi gydymo eigą patvirtinantys išrašai – implanto pasas ir kiti visame pasaulyje pripažinti sertifikatai.  

Klinikoje dirba patyrusi burnos higienistė, kuri atlieka profesionalią burnos higieną ir dantų balinimo procedūras, moko pacientus taisyklingos burnos ertmės higienos.

L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė yra sudariusi sutartis su Klaipėdos ir Kauno teritorinėmis ligonių kasomis, todėl yra galimybė suteikti pacientams dantų protezavimo paslaugas kompensuojamas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo. Šia paslauga gali pasinaudoti asmenys (neįgalieji, pensininkai ir nepilnamečiai), laukiantys eilėje nemokamo dantų protezavimo, bei gavę pirmąjį laišką – jie gali protezuotis dantis už savo lėšas, kurios bus grąžintos, gavus antrąjį laišką, suteikiantį teisę nemokamam dantų protezavimui. Dėl visų paslaugų į įmonės specialistus gali kreiptis ne tik Jurbarko, bet ir kitų rajonų gyventojai,  nepriklausomai nuo to, kuriame rajone bei kurioje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje yra prisirašę ir padavę prašymą įtraukti į asmenų, turinčių teisę į kompensuojamąjį dantų protezavimą, sąrašą.  

Gydytojai odontologai, dantų technikai, burnos higienistė bei odontologų padėjėjos  savo žinias nuolat atnaujina mokymuose Lietuvoje ir užsienyje, įsisavina naujausias technologijas, pažangiausius gydymo metodus. Laboratorijoje yra gaminami įvairių konstrukcijų dantų protezai ant implantų, metalo keramikos vainikėliai, tradicinės (kietos) ir elastinės (minkštos) dantų plokštelės, atliekamos įvairios dantų plokštelių pataisos.  

Su Zirconzahn firmos CAD/CAM skaitmenine frezavimo ir skenavimo sistema yra gaminami cirkonio keramikos, Prettau cirkonio vainikėliai ir tiltai, plastmasiniai dantų protezai. Modeliuojamos ir frezuojami ypatingai aukštos estetikos dantų protezai iš stiklo keramikos – vainikėliai, užklotai laminatės (venyrai), dažniausiai naudojamos estetiniais tikslais, pavyzdžiui, priekiniams dantims atkurti ar restauruoti nudilusius, nusidėvėjusius, nuskilusius arba patamsėjusius dantis.  

Visi dantų protezų gamybos darbai yra atliekami įmonėje esančioje laboratorijoje, dėl to pasiekiamas glaudesnis  gydytojų odontologų ir dantų technikų bendradarbiavimas, sutrumpėja dantų protezų gamybos laikas ir pasiekiama aukšta dantų protezų kokybė.

Kiekvieno kliento burnos sveikatai, susirgimų profilaktikai ir gydymui klinikoje skiriamas ypatingas dėmesys. Gydytojai konsultuoja, sudaro individualų gydymo planą ir išsprendžia esamas dantų problemas.

L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonės  savininkė nuoširdžiai sveikina savo darbuotojus, jų artimuosius, šeimos narius, pacientus su šv. Velykom! Norime visus pacientus pakviesti pasitikrinti dantų ir dantų protezų būklę, savo atžalų dantukus, kad saulei šviečiant galėtume sveika šypsena pasitikti pavasarį.

Visiems gražių šv. Velykų!!!

Į mūsų odontologijos kabinetus galite kreiptis ir registruotis šiais telefono numeriais ir adresais:

Lino g. 1, Jurbarkas, tel. (8 447) 72 255, mob. tel. 8 620 62 971;

Vytauto Didžiojo g. 7-18, mob. tel. 8 686 02 022, dirba ir šeštadieniais nuo 9.00–15.00 .

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai