Naujiena parduotuvėje „Tavo skoniui“

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Parduotuvė „Tavo skoniui“, įsikūrusi Dariaus ir Girėno gatvėje 81 B, dirba jau devynerius metus. Be nuolat atnaujinamų ir papildomų kavos, arbatos rūšių, įvairiausių, dažnai gydomųjų savybių turinčių aliejų, prieskoninių žolelių įvairovės ir tik čia randamų išskirtinių saldumynų  – „Tavo skoniui“ siūlo dar vieną naujieną.

 

Tai – riešutų sviestai, gaminami Lietuvoje.

Riešutų sviestų ypatybės

1. Be jokių nenatūralių ir nemaistingų priedų. Į sviestus nededama jokio papildomo aliejaus ar cukraus.

2. Maistingi. Riešutuose ir sėklose gausu įvairių mineralų, baltymų ir riebalų, būtinų kiekvieno sveiko žmogaus racionui. Tai, kad nededama į sviestus jokių nemaistingų priedų, tik dar labiau padidina jų maistinę vertę.

3. Skanūs.

4. Įvairūs. Šiuo metu parduotuvėje yra šių rūšių sviestai:- klasikinis žemės riešutų sviestas,- žemės riešutų sviestas su kokosais,- žemės riešutų sviestas su cinamonu ir razinomis,- migdolų sviestas,- anakardžių sviestas,- saulėgrąžų sviestas,- sezamų pasta (tahini),- aguoninis riešutų sviestas.

5. Universalūs. Juos galima valgyti tiesiog užsitepus ant džiovinuko. Džiovinukus gamina jurbarkiečiai Jolanta ir Ričardas Tarozai. Šiuos produktus jau spėjo pamėgti įvairiausių džiovintų vaisių ir daržovių mėgėjai iš Jurbarko ir kitų miestų. Džiovinukai – sveikas pakaitalas įvairiems saldumynams, pyragams ir kitiems kepiniams. Juose nėra skonio stipriklio ir konservantų, turi pakankamai energetinės vertės, be to, yra be cukraus. Jei norisi, galima plačiau pritaikyti kulinarijoje. Riešutų sviestus galima dėti į košes ir kokteilius, jie taip pat naudojami konditerijoje (pyragų, tortų, sausainių ir saldainių gamyboje). Net ir ne smaližiai gali juos naudoti, pavyzdžiui, gamindami padažus.

6. Gaminami pagal originalią technologiją. Žaliavos apdorojamos taip, kad jos išsaugotų ne tik savo skonį, bet ir maistines savybes.

7. Gaminami Lietuvoje.

8. 100% veganiški.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai