Mažą stebuklą kuriančios verslininkės kviečia į jubiliejinį išpardavimą

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Į jubiliejinį, jau 10-ąjį, išpardavimą Jurbarke kviečiančios septynios aktyvios rajono verslininkės „Mūsų laikui“ prasitarė, kurias prekes jų parduotuvėse lapkričio 16-ąją bus galima įsigyti perpus pigiau.

 

Viena diena metuose, kuomet kuo daugiau perki, tuo daugiau sutaupai. Tokia Jurbarke šiais metais bus lapkričio 16-oji, kuomet net septynios parduotuvės kvies jurbarkiečius ir miesto svečius į vienintelį metuose didįjį išpardavimą, kuris šiais metais ypatingas. Jau dešimtasis, kuriam jau pasiruošusios septynios žavios Jurbarko rajono verslininkės, kurios „Mūsų laiko“ skaitytojams prasitarė, kurias prekes lapkričio 16-ąją jų parduotuvėse bus galima apsipirkti su maksimalia nuolaida – 50-60 proc. pigiau.

 

Taigi, užsirašykite. Tikrai perpus pigiau tą dieną „REIKA“ parduotuvėje bus prekiaujama kalėdinėmis prekėmis, tokiomis kaip kalėdiniai žaisliukai, papuošimai. „Solregis“ optikos salone net su 60 proc, nuolaida bus galima įsigyti akinių rėmelių, skirtų tiek kūdikiams, tiek suaugusiems. Parduotuvėje „Kūrybos idėja“ perpus pigiau tą dieną kainuos plastiko karoliukai ir bižuterijos detalės. „Amūro“ šeimininkė žada 50 proc. nuolaidą visiems vaikiškiems rūbeliams bei daliai moteriškų suknelių (tiek kasdieninių, tiek šventinių) bei megztukų.

 

„Tavo skoniui“ žada, kad tą dieną visai kavai išsinešti bus 40 proc. nuolaida. Taip pat su maksimalia nuolaida (40 proc.) bus galima įsigyti ir tam tikros arbatos, kavos, prieskonių.

„Sidabro 925 dirbiniai“ žada maksimalias nuolaidas visiems laikrodžiams (tiek rankiniams, tiek sieniniams), laikrodžių apyrankėms ir visai bižuterijai. Visas pastarąsias prekes bus galima įsigyti perpus pigiau. Pirmą kartą prie išpardavimo akcijos prisijungusios „Aira“ šeimininkė pažadėjo, kad jos parduotuvėje net su 60 proc. nuolaida bus galima įsigyti rankinių, dalį džinsų ir suknelių bei dalį palaidinių.

 

Išpardavimo dienos Jurbarke lapkritį laukia kaip Kalėdų. Vieniems pirkėjams toji diena yra kaip smagus žaidimas – užsuka į visas parduotuves apsipirkti. Verslininkės šypsosi, kad jau matyti, iš kurios prekybos vietos jie atvyko – išduoda užrašai ant maišelių, būna pakvipę kava ar arbata.

 

Kiti pirkėjai šiai dienai ruošiasi – ateina susirašę sąrašą prekių, kurių jiems reikia – superka kalėdines dovanas. Nuperka visko, ko reikia, ir dar sutaupo. Verslininkės patikina, kad pirkėjai tikrai sutaupys, nes garantuoja, kad nuolaidos yra tikros.

 

Visos prasitaria, kad šios dienos jos pačios su nekantrumu laukia. Tą penktadienį nuo pat ryto tvyro ypatingos emocijos, šventinės nuotaikos tiek parduotuvėje, tiek ir visame mieste, kuris gyvas iki pat vėlyvo vakaro, iki pat 23 valandos, iki kurios pirkėjų lauks visos septynios išpardavimą organizuojančios parduotuvės.

 

Ne tik pigiau apsipirks, bet dar ir dovanų gaus. Visose septyniose parduotuvėse lapkričio 16-ąją kiekvienam apsipirkusiam pirkėjui atsidėkos smulkiomis dovanėlėmis, kurias visos verslininkės jau ruošia nuo antradienio.

„Visi tą dieną nori mažyčio stebuklo“, - šypsosi veiklios Jurbarko krašto moterys, kurios tą stebuklą ir stengiasi sukurti, nustebinti.

 

Visoms septynioms apmaudu tik dėl vieno. Šypsosi, kad pačios greičiausiai liks nuskriaustos. Mat, išpardavimo penktadienį paprastai sulaukia tiek daug pirkėjų, kad pačioms nėra kada ištrūkti ir ir kolegių nuolaidomis pasinaudoti. Juokauja, kad gal reikėtų surengti antrą tokią išpardavimų dieną, skirtą tik joms pačioms. Bet galiausiai apsisprendžia, kad tokia diena Jurbarke turi būti viena vienintelė, kad visi jos dar labiau lauktų.

 

Išpardavimą skelbiančios parduotuvės ir kur jas Jurbarke rasti

 

Nuolaidų įvairioms prekėms rasite drabužiais ir avalyne prekiaujančioje parduotuvėje "AMŪRAS" (Kauno g. 46);

ūkinių prekių parduotuvėje "REIKA" (Dariaus ir Girėno 98);

bižuterija, siūlais, karoliukais prekiaujančioje parduotuvėje "KŪRYBOS IDĖJA" (Vytauto Didžiojo 23);

kava, arbata, saldumynai ir prieskoniai prekiaujančioje "TAVO SKONIUI" (Dariaus ir Girėno 81b);

optikos salone "SOLREGIS " (Valančiaus g. 4-1);

juvelyriniais papuošalais, ekologiškais produktais, suvenyrais prekiaujančioje "SIDABRO 925 DIRBINIAI" (Vytauto Didžiojo 23);

drabužiais ir avalyne prekiaujančioje parduotuvėje "AIRA" (Vytauto Didžiojo 5C, antras aukštas).

 

 

%MCEPASTEBIN%

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai