Jurbarke uždaryta 10 metų veikusi parduotuvė

Straipsnis  4 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Nuo liepos pabaigos nebeveikia Jurbarko mieste, Vasario 16-osios gatvėje, 10 metų dirbusi parduotuvė „Čia“.

 

Kaip „Mūsų laikui“ sakė šią prekybos vietą valdančios bendrovės „Čia Market“ direktorė Asta Dovydauskienė, parduotuvę Jurbarke uždarė, nes nepavyko su patalpų nuomotojais suderėti mažesnės kainos.

 

Direktorė paaiškino, kad baigėsi 10 metų patalpų nuomos sutartis, ir, planuojant ją pratęsti, derėjosi dėl mažesnės kainos. Anot pašnekovės, už patalpas mokėjo didelę nuomos kainą. Nuomotojai nuleisti kainos nesutiko, todėl prekybos vietą teko uždaryti.

 

Darbo neteko ir pirkėjus aptarnavę darbuotojai. „Jei patalpų savininkai būtų nusileidę, būtume dirbę toliau“, - patikino direktorė, pridūrusi, kad neatsisako plėtros planų Jurbarko mieste. „Jei surasime tinkamas patalpas, vėl atidarysime“, - pažadėjo direktorė.

 

Jurbarko rajono miesteliuose veikiančios „Čia“ parduotuvės ir toliau veiks. Tokių nedidelių parduotuvių yra Viešvilėje, Smalininkuose ir kituose rajono vietose.

 

Jurbarko mieste vienintelė „Čia Market“ valdoma parduotuvė veikė nuo 2008 metų.

 

Bendrovė valdo nedideles parduotuves ir firminius skyrelius, kuriuose prekiaujama "Žemaitijos pieno" grupės įmonių produkcija. "Čia Market" bendradarbiauja su mažesniais ūkininkais ir mažais gamintojais. UAB „Čia Market“ priklauso "Žemaitijos pienui".

 

Straipsnis  4 komentarų
Mūsų partneriai