Jurbarke nebeliko „Gintaro baldų“

Straipsnis  15 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Didžiulės patalpos Jurbarko miesto Dariaus ir Girėno gatvėje, priešais „Mūsų laiko“ redakciją, kur veikė „Gintaro baldų“ salonas – maždaug savaitę yra tuščios. Rugsėjo 1-oji buvo paskutinė šio salono darbo diena. Šios įmonės atstovai „Mūsų laikui“ patvirtino, kad parduotuvę, kurioje prekiavo baldais, Jurbarke uždarė visam laikui.

 

Anot „Gintaro baldų“ marketingo skyriaus atstovės, šiame mieste pirkėjų srautai tiek sumažėjo, kad neapsimokėjo laikyti parduotuvės. Tokie salonai uždaromi ir kituose mažesniuose miestuose. Ilgainiui „Gintaro baldų“ neliks Vilkaviškyje, kiek anksčiau duris užvėrė ir Raseiniuose. Anot kalbintos įmonės atstovės, salonai uždarinėjami mažesniuose miestuose dar ir dėl kitos priežasties. Stiprinami salonai didmiesčiuose: „Gintaro baldai“ išplėtė, išgražino, sustiprino savo parduotuvę Kaune.

 

Anot bendrovės atstovės, Jurbarko klientai gali rinktis į stiprią alternatyvą – užsukti į „Gintaro baldų“ elektroninę parduotuvę, kurioje užsakytos prekės geromis sąlygomis pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą.

 

Straipsnis  15 komentarų
Mūsų partneriai