Jurbarke – nauja parduotuvė sodininkams ir bitininkams

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Įkurtos dvi darbo vietos, įrengtos naujos patalpos, pagyvėjusi Kauno gatvė, dar vienas traukos taškas senamiestyje  ir naujas patyręs žaidėjas sodininkystės ir daržininkystės prekių rinkoje. Taip galima pristatyti verslininko iš Šakių investicijas į Jurbarką. Daugiau nei du mėnesius Jurbarke veikia Algimanto Puidoko komercijos įmonės valdoma parduotuvė „Sodininkas“. Po truputį pelno jurbarkiečių pasitikėjimą, o jos šeimininkas pratinasi prie šio krašto pirkėjų skonio, kuris, sako, yra kitoks nei gimtuosiuose Šakiuose. Čia jau 15 metų sėkmingai veikia pirmoji A. Puidoko parduotuvė tuo pačiu pavadinimu „Sodininkas“, skirta sodininkams, daržininkams, bitininkams (ir ne tik).

Parduotuvės šeimininkas pirmiausia pabrėžia, kad „Sodininkas“ Jurbarko rajone yra vienintelė vieta, kur bitininkai ras jiems visų reikalingų prekių – nuo avilių iki dirbtinių korių; nuo dūminių iki sirupo bitėms žiemą maitintis. Toks bitininkystės skyrius yra ir Algimanto parduotuvėje Šakiuose, bet gerokai mažesnis nei Jurbarke. A. Puidokas tikina, kad jurbarkiečiams bitininkams nebereikės važiuoti į Tauragę ar Kauną, kaip kad darydavo iki šiol. Pabrėžia, jei klientai kokių prekių Jurbarke neras, jas būtinai užsakys.

Kitoje erdvioje pagrindinėje parduotuvės salėje – įvairiausių augalų sėklos (siūlo profesionalią sėklų liniją), augalų priežiūrai reikalingos medžiagos, žemių pakai, įvairiausios trąšos, priemonės nuo įvairių įkyrių vabzdžių, tokių kaip širšės, skruzdėlės, kenkėjai (šliužai, tarakonai ir kt.). Reikalingų apsaugos priemonių ras ne tik sodininkai, bet ir poilsiaujantys gamtoje. Taip pat šioje parduotuvėje patiks ir tiems, kurie puoselėja savo aplinką – čia gausybė praktiškų bei stilingų vazonų (įvairių formų, spalvų) ir vazų.

Į šią parduotuvę verta užsukti ne tik reikalingų prekių įsigyti, bet ir pasikonsultuoti bei su naujovėmis susipažinti. A. Puidokas, šiame specifiniame versle dirbantis per 16 metų, yra sukaupęs didžiulę patirtį, domisi naujovėmis, jas pats išbando savo sode. Šypsosi, kad visos sodininkystės naujienos greitai jo parduotuvės lentynose atsiranda.

Gali ir patarimų pažerti, kaip rūpintis augalais ir daržovėmis tokiu sausu metu kaip šis. Sako, kad yra išbandyti būdai ir priemonės. Tereikia ateiti ir kreiptis.

Viena „Sodininko“ parduotuvės patalpa įrengta, bet kol kas tuščia. Algimantas kol kas svarsto, ką reikėtų jurbarkiečiams pasiūlyti. Žiūrės, ko reikia šio krašto sodininkams, daržininkams. Pirma mintis – pasiūlyti sodo ir daržo technikos.

Ne tik dvi darbo vietas sukūrė. A. Puidokas šypsosi, kad ir vietiniams statybininkams leido uždirbti –  įsigytas patalpas daugiabučio rūsyje reikėjo parduotuvei pritaikyti. Patikina, kad tas patalpas rado tokias baisias, kad tam trūksta ir žodžių apsakyti. Parduotuvė įsikūrusi rūsyje bendrabučio tipo nerenovuotame daugiabutyje. Verslininkas erdvias patalpas sutvarkė, atnaujino ir įrengė taip, kad  jau dabar būtų norinčių jas išsinuomoti.

A. Puidokas pasidžiaugia, jog jam pavyko pelnyti šakiečių pasitikėjimą – drąsiai konkuruoja su didesniais prekybininkais. Anot jo, klientai įvertina patrauklią jo siūlomų prekių kainą. Pašnekovas tikisi, kad parduotuvę „Sodininkas“ atras, įvertins bei pamėgs ir Jurbarko krašto gyventojai.

Parduotuvę „Sodininkas“ rasite Jurbarko mieste, Kauno g. 32-2, daugiabutyje.

Darbo laikas:

I–V 9–17 val.

VI 8–14 val.

VII nedirba.

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai