Jurbarke gaminama produkcija – tarp Lietuvos metų gaminių

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Tarp geriausių 2016 metų Lietuvos metų gaminių – ir „Lukšių pieninės“ produkcija, kuri gaminama Jurbarke.

 

 

Gruodžio 16 dieną paskelbti šalyje svarbiausiu laikomo, verslo bendruomenės pripažinto ir Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2016“ nugalėtojai, tarp kurių – ir Jurbarke padalinį turinčios „Lukšių pieninės“ gaminamas produktas.

Nuo šiol „Metų gaminio“ ženkleliu pasidabins „Lukšių pieninės“ Jurbarko padalinyje gaminama „Senolių“ grietinėlė (13 proc. rieb.). Lietuvos įmonių produktai ir paslaugos šiemet pelnė 81 aukso ir 11 sidabro medalių. Konkursas yra rengiamas 20 kartą iš eilės. Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys – 2015″ „Lukšių pieninės“ gaminys – „Senolių“ liesa varškė buvo apdovanotas aukso medaliu, o „Senolių“ sviestas – įvertintas sidabro medaliu. Šie produktai taip pat gaminami Jurbarko padalinyje.

„Mūsų laiko“ inf.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai