Gimtajame Jurbarke kuria sėkmingą masažo ir sporto verslą

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sėkmė lydi tuos, kurie eina teisingu keliu. 24 metų jurbarkietis kineziterapeutas Šarūnas Rimkus, pasisėmęs patirties ir žinių Lietuvos bei užsienio SPA centruose, pirmojo verslo ėmėsi būtent gimtajame Jurbarke.

Jurbarkietė Rita balandžio 17-osios rytą leido masažo ir sporto studijoje „Masažo imperija“. Artėja vasara, ir moteris nori pasigražinti kūno linijas. „Čia atėjau, nes ateina mano draugės ir joms patinka. Smagu, nes įdedi mažai darbo, o pasieki geresnį rezultatą nei sporto salėje“, – „Mūsų laikui“ pasakojo Rita, kuri šiame klube lankosi jau antrą savaitę. „Masažo imperija“ Jurbarke veikia tik keturis mėnesius, bet jau turi savo klientūrą ir čia teikiamos paslaugos sulaukia pripažinimo. Ši studija  – pirmasis 24 metų jurbarkiečio Š. Rimkaus verslas. Ir panašu, kad sėkmingas. Toks sėkmingas, kad vaikinas planuoja Jurbarke ne tik daugiau paslaugų teikti, bet ir į kitus miestus plėstis. Jo užimtumas toks, kad tenka dirbti po 12 ir daugiau valandų kasdien.  Moterys dažniausiai ateina pasigražinti, o vyrai nori pagerinti sveikatą. Moterys renkasi treniruoklius, o vyrai – masažą. Jauniausiai jo klientei Jurbarke – 20 metų, o vyriausiai – 68 metai.

Stebuklingi treniruokliai

„Masažo imperijoje“ Šarūnas savo klientams siūlo tokius treniruoklius, kurie realiai veikia ir kuriuos jis pats išbandė. Šypsosi, kad juos pirkdamas jis pirmiausia galvojo apie save. Jei treniruokliai veiksmingi jam pačiam, vadinasi, veiks ir kitiems. Tie modernūs aparatai – pusiau sporto, pusiau masažo naujovės – vakuuminės terapijos treniruoklis bei du limfodrenažinio masažo aparatai. Kaip sako Šarūnas, tai ypač tinkamas variantas taupantiems laiką ir norintiems greitesnio efekto. Šie treniruokliai labai tinka  toms merginoms ir moterims, kurios nori gražiau atrodyti, bet nenori sunkiai dirbti sporto klubuose.

Šarūnas stebuklų nežada, bet patvirtina, kad efektą tikrai pajus – oda pasidarys švelnesnė, kūnas stangresnis, sumažės celiulito, kūno apimtys. Jo žodžiais, pusvalandis ant vakuuminės terapijos treniruoklio atstos 2–3 valandas treniruoklių salėje ar intensyviai bėgant kelias valandas ant įprasto bėgimo takelio. Pasiekti tokį efektą leidžia naujos technologijos –  vakuumas apsunkina kūną, o poveikis didesnis, nes kūnas šildomas įvairių lempų. „Kūno linijos tikrai gražės. Nebent namo grįžusios klientės pultų daug valgyti. Bet taip dažniausiai nebūna, nes treniruokliai geri tuo, kad sumažėja alkis. O pasportavus sporto klube nutinka priešingai – apetitas išauga“, – paaiškina jaunasis verslininkas.

Šarūnas klientus iš anksto perspėja – nereikia manyti, jog jie lieknės tinginiaudami. Reikės atlikti ir pratimus. Vaikinas atidžiai prižiūri, kad klientai pratimus darytų teisingai, antraip jie bus neveiksmingi. Šypsosi, jog gal kai kurioms klientėms ir pasirodo, kad jis jas mergina, bet iš tiesų tik rūpinasi jų sveikata. Pasak jo, pirmo seanso metu išbandant treniruoklius žmonėms gali pasidaryti bloga, silpna. Taip nutinka tada, jei geria per mažai skysčių. „Nenoriu, kad apalptų“, – šypsosi vaikinas, kuris stiklinę vandens visada pasiūlys ne tik iš mandagumo.

Lemtingas mėnuo pradėti verslą

Verslaus jaunimo Jurbarkui netrūksta. Šarūnas pats sau sukūrė darbo vietą. Jo sėkmingo verslo istorija tokia: iki tol jis trejus metus studijavo kineziterapiją ir dar studijų metais pastebėjo, jog turi gyslelę masažui. Dalyvavo tarptautiniame studentų masažo čempionate ir iškovojo trečią vietą. Laimėjo ne tik medalį, bet kur kas daugiau. Gavo daug darbo pasiūlymų dirbti įvairiuose SPA centruose Lietuvoje ir užsienyje. Priėmė pasiūlymą dirbti SPA „Vilnius“ Druskininkuose, kur dvejus metus dirbo masažuotoju. Čia gavo daug praktikos ir žinių. Patobulėjo tiek, kad pamatė, jog toje vietoje nebėra kur augti, todėl apsisprendė imtis verslo. Jis planavo savo verslą pradėti kuriame nors Lietuvos didmiestyje ar užsienyje. Jurbarko tame sąraše nebuvo.

Viską taip, kaip reikia, likimas sudėliojo čia, Jurbarke. Šarūnas, atsisakęs gero darbo Druskininkuose, grįžo į gimtąjį Jurbarką. Norėjo mėnesį praleisti namuose, viską apmąstyti. Tas mėnuo jam ir buvo lemtingas. Kadangi buvo išėjęs iš darbo, kreipėsi Jurbarke į darbo biržą, kur jam ir pasiūlė imtis savo verslo. Šarūnas dar pasinaudojo pasiūlymu dalyvauti savanorystės projektuose – tą laisvą mėnesį jis sutiko savanoriauti Jurbarko rajono verslo ir turizmo informacijos centre. Čia savanoriaudamas labai daug sužinojo: ir kaip dokumentus tvarkyti, su žmonėmis bendrauti. Vaikinui gerai sekėsi, todėl Jurbarko verslo ir turizmo informacijos centras jam pasiūlė  pagalbą pradedant verslą. Pagalvojo, jei nori daryti verslą, kodėl nepabandžius čia, Jurbarke. Žinojo, kad čia bus sunkiau, bet vis tiek ryžosi. Verslą įkūrė su jau minėtos darbo biržos skirta finansine parama. Iš verslo skatinimo fondo skirtos paramos lėšų Šarūnas susikūrė  darbo vietą. Jo vadovaujama „Masažo imperija“ įkurta kaip mažoji bendrija.

Sėkmė šypsosi ambicingiems. Šarūnas jau dabar galvoja, kad reikėtų savo klientams pasiūlyti daugiau paslaugų – planuoja įsigyti daugiau treniruoklių, įrengti dar vieną masažo kabinetą, gal pasiūlyti soliariumo paslaugas. „Jei toks dalykas veikia Jurbarke, veiks ir kitur. Jurbarke klientūra įnoringa, jos gana mažai, bet jei sporto ir masažo studijos užimtumas toks, kad man reikia po 12 ir daugiau valandų per dieną dirbti, vadinasi, tai gali veikti ir kitur“, – mano Šarūnas.

Svarbi informacija

„Masažo imperija“ studiją rasite Muitinės g. 26F, Jurbarke.Tel. 8 691 81 329. FB – Masažo imperija, el. p.: masazoimperija@gmail.com

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai