Dvi parduotuvės po vienu stogu – naujose patalpose

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ir nedideliame mieste galima sukurti sėkmingą verslą. Tereikia drąsos ir nebijoti iššūkių. Geriausias šių žodžių pavyzdys yra jurbarkietė Rima Nyderienė, vadovaujanti dviem parduotuvėms, kurių viena sėkmingai veikia 20, o kita – 10 metų.

Apie tai, kad verslas sekasi, rodo ir didelis kolektyvas. Rima ir net 11 jos darbuotojų pastaruoju metu gyvena įkurtuvių nuotaikomis. Verslininkė sutvarkė ir taip atgaivino buvusias „Aslos“ patalpas Jurbarko mieste (Dariaus ir Girėno g. 79 A). Į šias naujas patalpas iš senamiesčio Kauno gatvės persikraustė ir nuo spalio 1-os dienos dirba R. Nyderienės vadovaujamos parduotuvė „Audiniai“ ir interneto parduotuvė „TavoSapnas.lt“.

Kodėl išsikėlė? „Išplėtėme prekių asortimentą, todėl ir netelpame“, – paprastai paaiškina verslininkė. Pirmame aukšte įsikūrusioje parduotuvėje  galima įsigyti įvairiausių audinių, užuolaidų, mezgimo ir siuvimo siūlų, patalynių komplektų, sagų ir kitų smulkmenų. Jei pirmame aukšte apsiperka dažniausiai Jurbarko krašto gyventojai, tai interneto parduotuvėje naršo ir prekes renkasi pirkėjai iš visos Lietuvos. Antrame aukšte esančiose patalpose įsikūrusi interneto parduotuvė „Tavosapnas.lt“.

„Ne visi žino, kad „TavoSapnas.lt“ yra ta pati parduotuvė. Galvoja, kad ji veikia Vilniuje ar Kaune. „Tavosapnas.lt“ prekes galima atsiimti čia, pas mus“, – pabrėžia verslininkė. Rima sako, jog nėra nė dienos, kad pas juos neatvažiuotų prekių pirkėjai iš visos Lietuvos. Užuolaidų, audinių atvažiuoja net ir kauniečiai. „Kiti sako, ko važiuoti į Vilnių, jei viską galima rasti čia, pas mus Jurbarke“, – pasakoja verslininkė.

Ne tik naujos patalpos, bet ir kitas pavadinimas. Ant senojo pastato atsirado nauja iškaba – abi parduotuvės vadinasi „Tavosapnas.lt“, kuris pakeitė senąjį „Audinių“ pavadinimą.  Interneto parduotuvės pavadinimu nuo šiol vadinasi abi parduotuvės.

Apie tai, kad verslas sekasi, rodo ir didelis kolektyvas. R. Nyderienė darbo vietas sukūrusi 11-ai darbuotojų ir dar samdo dvi siuvėjas, kurios siuva užuolaidas, vaikišką patalynę ir kt.  

Džiaugiasi naujomis patalpomis

Jurbarkietė R. Nyderienė džiaugiasi naujomis patalpomis. Parduotuvėje yra kur kas daugiau erdvės ir šviesos – patogiau bei smagiau ir darbuotojoms, ir patiems pirkėjams. Verslininkė šypsosi, kad čia tiek vietos, jog galima ir mados pristatymus rengti. Be to, patogu ir automobiliu atvažiuoti – šalia yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Patogu ir vyresnio amžiaus žmonėms – nereikės į antrą aukštą lipti – viską pirmame aukšte ras. Bus patogiau ir jaunoms mamos su vaikais – galės neskubėdamos apsipirkti, nes vaikams paruošta atskira erdvė – žaidimo kampas.

Sėkmingos prekybos pagrindas – audiniai, kuriais prekiauti pradėjo ne iš karto. Rima šypsosi, kad pati prekybos pradžia visiškai su audiniais nesusijusi – prireikė laiko, kol šią specifinę nišą atrado ir pagal pirkėjų skonį pasiūlą formavo. Pirkėjų skonis per tuos 20 metų keitėsi. Jei anksčiau mieliau pirkdavo margus, ryškesnių spalvų audinius, dabar pirkėjai dažniausiai renkasi ramius, vienspalvius.

Prie sėkmingo verslo prisideda ir tai, kad šiuo metu yra tikras siuvimo bumas.  Anot R. Nyderienės, jaunos moterys  perka siuvamąsias mašinas, audinius ir siuva pirmiausia sau, vaikams. Siuvimą atrado ne tik dėl praktiškumo. Verslininkė pastebi, kad jaunos moterys, auginančius mažus vaikus, taip save realizuoja. Siuvimas populiarėja ir todėl, kad vis labiau vertinami pačių pasiūti drabužiai.

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai