Dovanų idėjos. Gera savijauta mamai – masažas

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Silvijos masažo klinika“ šeimininkė 26 metų Silvija Gubliauskaitė jau trečia savaitė senųjų ir naujųjų klientų laukia naujoje vietoje. Silvijos klinika iš nuomojamo buto P. Cvirkos gatvėje, Jurbarke, persikraustė į savo įsigytą butą daugiabutyje Dariaus ir Girėno g. 45.

 

Silvija, padedama tėvų, stardartinį pirmo aukšto dviejų kambarių butą pertvarkė į modernią jaukią kliniką. Sako, nesamdžiusi jokių dizainerių – interjeras toks, kokio pati sugalvojo.

Prieš maždaug 2,5 metų Jurbarke atidariusi masažo kliniką Silvija neprašovė. Ši paslauga gimtinėje išties reikalinga. Jurbarkiečiai jau suprato, kad masažo procedūros yra geriausia sveikatinimo dovana artimiesiems, draugams, bendradarbiams. Silvija patikina, kad klinikos dovanų kuponai labai populiarūs – jie dovanojami įvairiomis progomis: Motinos dienos, Kalėdų, vestuvių, gimtadienio progomis. Masažo procedūras vaikai dovanoja tėvams, darželinukų tėvai – auklėtojoms; bendradarbiai - kolegoms. Silvija artėjant Motinos dienai primena, kad nieko nėra geriau, nei savo mylimai mamai padovanoti gerą savijautą. Ką ji pasiūlytų? Jei mamą kamuoja stresas – tiktų veido, galvos masažas (trunka 25 min. kainuoja 6 eurus); jei kamuoja nugaros skausmai – tiks nugaros masažas (30 min. 10 eurų); jei šąla galūnės ar tinsta – tiks limfodrenažinis masažas (30 min. 3 eurai). Brangiausias, 20 eurų, t. y. viso kūno masažas, kuris trunka 80 min.

 

Silvija šypsosi, kad jai vis dar tenka griauti gajus mitus, kuriuos atsineša jos klientai – vienas tokių, kad masažai yra tik atsipalaidavimui, iš neturėjimo ką veikti. „Pasakau, kad stebuklų nedarau. Vienam tas pats masažas stipriai padeda, kitam – ne tiek, bet kad padeda bent tam kartui pasijausti geriau – tikrai taip“, - sakė ji.

 

Populiariausiomis procedūromis „Silvijos masažo klinikoje“ išlieka anticeliulitinis masažas (60 minučių; kaina: 12 eurų), kurį dažniausiai užsisako moterys, bei nugaros masažas, kuris populiarus ir tarp vyrų, ir tarp moterų, ir tarp senjorų, ir darbingo amžiaus žmonių. Silvija pastebinti, kad jaunėja amžius žmonių, kuriuos kamuoja nugaros skausmai. Anot jos, dažniausiai šią paslaugą užsisako 35-60 metų, t. y. darbingo amžiaus žmonės. Pasak Silvijos, nugarą gali skaudėti ir dėl mažo fizinio aktyvumo – sėdimas darbas prie kompiuterio, ir dėl to paties streso. „Nereikia manyti, kad tik didmiesčiuose žmones kamuoja stesas. Užtektinai streso patiria ir jurbarkiečiai“, - šypsojosi klinikos savininkė.

 

Jurbarkietė džiaugiasi, kad grįžo iš Vilniaus į gimtinę. Tikina, kad jau nebemokėtų dirbti kitam. „Kai dirbi sau – daugiau laiko gali skirti pačiam žmogui ir bendravimui. Ir arbatos gali su klientu atsigerti“, - šypsojosi Silvija.

 

Kaip susisiekti

Tel. 8686 02 999

feisbuke Silvijos masažo klinika

el. paštas: Silvijosklinika@gmail.com

Registruotis internetu www.uzsirasyk.lt/silvijosklinika

 

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai