A klasės kotedžas išeitis tiems, kuriems įgriso daugiabutis

   
Straipsnis  7 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sujugtų namų  privalumus metas atrasti ir jurbarkiečiams. „Statyba 360“ įmonė vienoje gražiausių Jurbarko miesto vietų planuoja statyti keturis kotedžus, kuriais ypač susidomėti turi tie, kurie neturi laiko arba jėgų prižiūrėti aplinką, tačiau nori turėti savo erdvę.

Gyventi daugiabutyje įgriso, bet statytis namą per brangu? Tuomet šis straipsnis kaip tik jums. Išeitis – keturi kotedžai, kuriuos Jurbarke planuoja statyti šaunių statybininkų brigada  „Statyba 360“.  Vienoje gražiausių Jurbarko vietų, keli šimtai metrų iki Mituvos ir Nemuno žiočių, Barkūnų gatvėje,  kur po truputį kuriasi jaunos šeimos, ilgainiui iškils ir pirmieji šiame krašte kotedžai. Keturiems kotedžams numatytas didelis sklypas, parengta vizualizacija, atskiros poilsio erdvės kiekvienai šeimai, vaikų žaidimo aikštelė, vietos automobiliams pastatyti.

Kotedžais turėtų susidomėti tie, kurie nenori ar kuriems nusibodo gyventi daugiabučių dėžutėse. Pasak „Statyba 360“ atstovų, daugelis nenori gyventi daugiabučiuose, nes prie jų ne tik nėra, kur pasistatyti automobilio, bet ir turi klausytis, kaip barasi kaimynai ar kaip siaučia jų mažamečiai vaikai, nes garso izoliacijos tokiuose pastatuose nėra. Be to, daugiabučio gyventojai neturi savo erdvės kieme, kur galėtų ramiai (ir nestebint šimtams akių) pažaisti badmintoną, išsikepti dešrelių ar  ant pievutės pasideginti saulėje.

Nerenovuotuose namuose nėra nei šilumos izoliacijos, todėl brangiai mokama už šildymą bei  karštą vandenį. „Statyba 360“ paskaičiavusi, kad neseniai renovuotuose namuose už 4 kambarių butų renovaciją paskaičiuota po 20-30 tūkstančių eurų. Pasak šios įmonės atstovų, šias išlaidas būtų galima investuoti į nuosavą būstą.

Modernus ir taupus

Keturiems kotedžams paruoštas ne tik sklypas bei jų vizualizacija.  „Statyba 360“ įmonė numačiusi, kad  Nemuno ir Mituvos žiotyse iškils A energinės klasės kotedžai, kas reiškia gyventi šilčiau ir mokėti mažiau.  Juose  bus sumontuotas šildymas „Oras-Vanduo“, numatyta įrengti gerą šilumos izoliaciją. Be to, kotedžai bus šildomi  individualiai, t.y.,  jei išvykdami į kelionę nuspręsite išjungti šildymą, kiti gyventojai to nė nepajus.

Kaip ir kaimynai negirdės, ką jūs veikiate, ką užtikrins įrengta gera garso izoliacija, moderni oro vėdinimo sistema. Išvedžiota santechnikos bei elektros sistemos, atlikta dalinė vidaus apdaila. Be to, „Statyba360“ garantuoja nuo – iki įrengti ir sutvarkyti aplinką, t.y. šaligatvius, privažiavimus ir aikšteles išklos trinkelėmis, įrengs terasas,  užsės žole. Numatyta poilsio zona saugioms vaikų žaidimo aikštelėms, pavėsinėms ar nedidelei lysvei.

Šalia kiekvieno kotedžo yra garantuotos vietos 2 automobiliams pastatyti, o jei klientas pageidaus – gali įrengti garažą.   Statybininkai atkreipia dėmesį, kad tokiame pastate gyventi ne tik ekonomiškiau, bet ir saugiau. Čia visada šalia bus kaimynai, teritorija bus aptverta.

Pigiau nei namas

Pirkti kotedžą apsimoka labiau nei statyti namą. Kalbinti „Statyba 360“ atstovai Petras ir Dovydas Mazur patikino, pastatyti  kotedžai  be dalinės apdailos priklausomai nuo ploto kainuos apie 65-85 tūkst. Eur.  Į šią kainą įeina ir projekto ruošimas, ir sklypo kaina, ir visas sklypo sutvarkymas: trinkelės, terasas, tvoros, aikšteles bei užsėta žolė.

 Pasak statybininkų, statyti namą – per brangu ir didelė atsakomybė.Tai ir projekto ruošimas, sklypo ieškojimas, aplinkos tvarkymas, apsauga. Statant kotedžą tuo rūpintis nereikės ir tai įeis į kainą.  

Kotedžai Jurbarke – kol kas yra idėja, kurią klientas gali koreguoti ir dar labiau pritaikyti savo poreikiams.

„Statyba 360“ nėra nekilnojamojo turto agentūra, - “Mūsų laikui“ sakė Dovydas. - Mūsų tikslas ne parduoti kotedžus, o pateikti idėją. Jei atsiras, kam ji priimtina, mes galėsime ją išpildyti. Pasirūpinsime projektu bei garantuosime kokybišką statybą.“

Naudinga informacija

Planuojami statyti keturi kotedžai nuo  112 iki 133 kvadratinių metrų.
Kotedžai bus A energinio naudingumo klases.
Statomo kotedžo vieno kvadratinio metro kaina apie 580 eurų.
Palyginkite. Nekilnojamojo turto kaina Jurbarke pagal Aruodas.lt duomenis. Jurbarke 3 kambarių buto kaina renovuotame name - 29 tūkst. Eur ir dar reikia išsimokėti paskolą už renovaciją, 4 kambarių butas nerenovuotame - 22 tūkst. Eur.
Senos statybos namų kaina su sklypais Sodų gatvėje - 46 tūkst. Eur,  didelis namas (apie 450 kv.m) Kauno gatvėje prie Nemuno - 196 tūkst. Eur, namas įrengtas Vyčio g. - 100 tūkst. Eur.
„Statyba 360“ - kvalifikuotų statybininkų kolektyvas pasižymi puikia „nuo pamatų iki rakto" atliekamų darbų kokybe, darbuotojai - sąžiningi ir pareigingi. Geriausiai jų darbų kokybę atspindi atlikti statybos darbai, bei užsakovų atsiliepimai. Daugiau apie jų darbus galite rasti interneto svetainėje www.stayba360.lt.

 

 

Straipsnis  7 komentarų
Mūsų partneriai