Naujienos parduotuvėje „Tavo Skoniui“

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Parduotuvė „Tavo Skoniui“, įsikūrusi Dariaus ir Girėno gatvėje 81 B Jurbarke dirba jau devynerius metus. Per šį laikotarpį čia atsirado daugybė nuolatinių klientų, kurie ieško išskirtinės, kitokios, nei galima rasti didžiuosiuose prekybos centruose, produkcijos. Be nuolat atnaujinamų ir papildomų kavos, arbatos rūšių, įvairiausių, dažnai gydomųjų savybių turinčių aliejų, prieskoninių žolelių įvairovės ir tik čia randamų išskirtinių saldumynų – parduotuvė siūlo nemažai naujienų.

Tai kosmetiniai natūralus aliejai – jojoba, makadamijos, sviestmedžio, argano ir dar daugybė kitokių. Tai ir Šakių krašto šalto spaudimo kanapių, sėmenų ir rapsų aliejai. Iš Tauragės krašto – ekologiška kanapių arbata.

Naujiena parduotuvėje yra „Rūtos“ saldainių fabriko trijų rūšių riešutų, vaisių ir sėklų batonėliai bei saldainiai „GREENZ“. Tai tobulas ir skanus gaminys – baltymų, mineralų, vitaminų, magnio, kalcio, skaidulinių medžiagų šaltinis! 

„Tavo Skoniui“ turi ką pasiūlyti JAUNIMUI ir ne tik šiltuoju metų laikotarpiu – tai vaisiniai ir jogurtiniai, gaivūs, su ledukais SMOOTHIE gėrimai! Šalta „Frape“ ir ledinė „Late“ kava!

Kaip sako parduotuvės šeimininkė Sigita, čia ne tik nuolat atnaujinamas prekių asortimentas, bet siūlomos ir įvairios paslaugos –  klientams parenkamos ir gražiai supakuojamos dovanos. Patariama, kokia prekė tiks vienam ar kitam žmogui.

Sigita džiaugiasi, kad mūsų krašto prieskonių gamintoja „Spaisvilė“ nenustoja stebinti savo išradingumu, naujų prieskonių mišinių gausa. Įvairiausios jų produkcijos galite įsigyti šioje parduotuvėje.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai