Sporto klubo „Pantera“ sportininkai dalyvavo Atvirame Lietuvos Pankrationo čempionate

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

2018 m. lapkričio 24 d. Vilniuje vyko „Atviras Lietuvos kombat pankration čempionatas“, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos sportininkai. Kovos vyko ant tatamio, dėvint apsaugas ir šalmus su grotelėmis. Varžybų metu netrūko emocijų iš sirgalių pusės, o ir patys sportininkai demonstravo gražias, techniškas kovas ir norą siekti pergalės.

Sporto klubo „Pantera“ rezultatai:

Geriausiai sekėsi Vakariui Šuopiui, kuris iškovojo Lietuvos pankratijono čempiono vardą (iki 20 m, + 80 kg) ir buvo apdovanotas specialiu čempiono diržu. Čempionu taip pat tapo Martynas Balšaitis (+ 57 kg). Justas Vyturys iškovojo antrąją vietą (iki 45 kg). Kornelijus Bruno – trečiąją vietą (+ 51 kg).

Šiais metais sporto klubo „Pantera“ sportininkų dar laukia vienos rimtos varžybos gruodžio 16 d. Raseinių r, Karpynėje – Lietuvos MMA čempionatas. Kviečiame visus palaikyti jurbarkiečius – Milaną Majauską, Vakarį Šuopį, Martyną Balšaitį, Mantą Icikevičių, Tautvydą Lebecką, Kornelijų Bruno, Justą Vyturį ir kitus klubo narius, kurie gins Jurbarko vardą ir kovos dėl čempionų titulo. Daugiau info: www.klubaspantera.lt

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai