Seniūnijų sporto žaidynės: paaiškėjo sportiškiausi seniūnai

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šeštadienį į Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos stadioną suvažiavo sportiškiausi rajono seniūnijų gyventojai, panorę ginti savo seniūnijos garbę žaidžiant šachmatais, futbolą, krepšinį, stalo tenisą, tinklinį, šaškes, smiginį. Seniūnų trikovėje rungėsi ir rajono seniūnai. 

Paaiškėjo, kad sportiškiausias seniūnas - Jurbarko mieste - Romualdas Kuras. Antroje vietoje - Juodaičių seniūnė Alvina Bunikienė, o trečioje - Veliuonos seniūnas Egidijus Mikšta.

Sportiškiausia seniūnija tapo Jurbarko miestas, antroje vietoje - Eržvilko, o trečioje – Veliuonos seniūnijos.

 

Moterų tinklinį geriausiai žaidė Eržvilko seniūnijos dalyvės, antroje vietoje – Viešvilės tinklininkės, o trečioje – Girdžių moterys.

Nepralenkiami tinklinyje buvo ir vyrai tinklininkai iš Eržvilko, antroje vietoje – Jurbarko miesto vyrai, o trečioje – Veliuonos.

 

Šaškėmis (du vyrai ir vienas moteris) geriausiai žaidė Jurbarko miesto žaidėjai, antroje vietoje – Eržvilko komanda, o trečioje – Veliuonos.

 

Moterų krepšinį geriausiai žaidė Jurbarko miesto moterys, antroje vietoje liko Seredžiaus seniūnijos krepšininkės, o trečioje – žaidėjos iš Viešvilės.

Geriausi krepšininkai vyrai gyvena Girdžių seniūnijoje – jie užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje liko Jurbarko miesto krepšininkai, o trečioje – Smalininkų seniūnijos žaidėjai.

 

Krepšinį šeštadienį žaidė ir senjorai. Stipriausi senjorai krepšininkai buvo iš Jurbarko miesto, antroje vietoje – Veliuonos seniūnijos, o trečioje – Seredžiaus.

 

Stipriausi šachmatininkai (komandoje - du vyrai ir viena moteris) gyvena Jurbarko mieste (pirma vieta); antroje vietoje – Viešvilės seniūnijos šachmatininkai, o trečioje – Eržvilko.

 

Stalo tenisą (komandoje du vyrai ir moteris) geriausiai žaidė Jurbarko miesto žaidėjai, antroje vietoje – smalininkiečiai, o trečioje – iš Eržvilko seniūnijos.

 

Futbolą geriausiai žaidė vyrai iš Jurbarko miesto (pirma vieta), antroje vietoje – Smalininkų seniūnijos futbolininkai, o trečioje – iš Skirsnemunės.

 

Smiginį (du vyrai ir viena moteris) geriausiai žaidė, taikliausią ranką turi Seredžiaus sportininkai, antrąją vietą užėmė Šimkaičių seniūnijos gyventojai, o trečiąją – Juodaičių seniūnijos dalyviai.

 

Stipriausi vyrai gyvena, t. y. virvės traukimo rungtyje nugalėjo Eržvilko seniūnijos gyventojai; antroje vietoje – Jurbarkų seniūnijos, o trečioje – Skirsnemunės seniūnijos gyventojai.

 

Žaidynėse dalyvavo visos seniūnijos, išskyrus Raudonės, kurios gyventojai nesivaržė nė vienoje sporto šakoje.

 

Gausiausią delegaciją atsivežė Eržvilko seniūnas (registruoti 49 dalyviai), Viešvilės (47); Veliuonos (39).; Jurbarko miesto – tik 33; Skirsnemunės – 32 dalyviai. Mažiausiai dalyvių atvažiavo iš Šimkaičių seniūnijos – registruoti tik 6 dalyviai; Girdžių, Jurbarkų ir Juodaičių – po 10.

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai