RKL. Jurbarko komanda penktadienį stos į dvikovą su Kelmės žaidėjais (ateikite palaikyti savų)

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Po keturių dvikovų – nė vienos pergalės ir kol kas paskutinė vieta turnyrinėje lentelėje. Jurbarko „Jurbarkas“ komandai verkiant reikia pergalių. Regionų krepšinio lygoje (RKL) B diviziono A grupėje jurbarkiečiai krepšininkai kol kas užima paskutinę, 12-ąją vietą.

 

Lapkričio 11 dieną jurbarkiečiai svečiuose žaidė su Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ komanda. Jurbarkas“ krepšininkai turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą. Rungtynių rezultatas - 81 : 59. Lapkričio 3 dieną namuose žaidė ir pralaimėjo krepšininkams iš Vilkaviškio (65 : 76). Skaudžiai pralaimėjo ir dvi pirmąsias rungtynes su Pakruoju ir Šilalės rajonu. Šioje grupėje neabejotini lyderiai yra Pakruojo krepšininkai – po keturių rungtynių – keturios pergalės. Antroje vietoje yra Šilalės komanda (patyrusi tik vieną pralaimėjimą iš keturių dvikovų), kurioje žaidžia jurbarkietis, anksčiau už „Jurbarkas“ komandą žaidęs jos lyderis Valdas Undraitis.

Jurbarko komandos vyr. treneris – Vytas Urbštas. Jo asistentas – Vaidas Greičius. Komandos vadovas – Darius Kalinauskas.

 

Jurbarkiečiai lapkričio 17 d. 19 val. žais su Kelmės komanda namuose, Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje. Ateikite palaikyti savų. Kelmės „Kelmė“ komanda turnyrinėje lentelėje užima 7-ąją vietą (2 pergalės, du pralaimėjimai).

 

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai