Paaiškėjo uoliausi, ištvermingiausi ir stipriausi jaunieji šachmatinininkai

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarke gruodžio 16 d. baigėsi šachmatų formulės "Kalėdų belaukiant" varžybos. Varžybos susidėjo iš 6 turnyrų, kurie vyko 2017.10.21, 2017.10.28, 2017.11.04, 2017.11.11, 2017.12.09 ir 2017.12.16 dienomis. Turnyrų dalyviai gaudavo įskaitinius taškus. Jų dydis priklausė nuo turnyre užimtos vietos. Jos buvo skirtos išsiaiškinti ištvermingiausius, stipriausius ir uoliausius Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro šachmatų skyriaus auklėtinius. 

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmą vietą užėmė Pijus Greičius (86 taškai), antrąją vietą - Ąžuolas Norkūnas (78 taškai), trečiąją - Kajus Kuncaitis (58 taškai), ketvirtąją - Paulius Meškauskas (54 taškai), penktąją Kristupas Meškauskas (52 taškai). Šie šachmatininkai buvo apdovanoti taurėmis, "Mūsų laiką" informavo Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro šachmatų skyriaus treneris Valentinas Jankūnas.

Visuose 6 turnyruose dalyvavo Pijus Greičius ir Ąžuolas Norkūnas, penkiuose - Medeina Strokova, Vilius Karčiauskas, Ignas Milius, Kajus Kuncaitis, Skomantas Juškaitis, Kristupas Meškauskas ir Paulius Meškauskas. Keturiuose - Adrijus Adomaitis, Ignas Brazaitis ir Matas Keturauskas.   Visiems šachmatininkams, dalyvavusiems paskutiniame šachmatų formulės "Kalėdų belaukiant turnyre, buvo įteiktos saldžiosios dovanėlės.  

Kad būtų didesnė konkurencija, buvo pakviesti svečių teisėmis ir keli šachmatų veteranai (Aloyzas Žukauskas, Kęstutis Vasiliauskas, Arvydas Juška, Zigmas Lukinavičius, Vytautas Juškaitis, Vacys Venskus), kurie dalyvavo atskiruose turnyruose ir "davė" pamokų jauniesiems šachmatininkams. Nors buvo ir atvirkščiai, kad jaunimas "mokė" vyresniuosius.  Turnyruose dalyvavo 28 šachmatininkai.

Sausio 6 d. planuojama pradėti šachmatų formulės "Velykų belaukiant" varžybas. Numatomi prizai geriausiems žaidėjams pagal amžiaus grupes, geriausiai lankantiems treniruotes, aktyviausiems treniruočių metu, geriausiems kombinacijų sprendėjams ir teorijos žinovams ir t.t.. "Jauniesiems šachmatininkams patariu stengtis, tikint, kad už darbą prie šachmatų lentos anksčiau ar vėliau bus atlyginta", - sakė treneris.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai