Mokiniai varžėsi stalo teniso turnyre

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gegužės 2 dieną mūsų mieste vyko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šimtmečiui paminėti skirtas Jurbarko rajono mokyklų mokinių stalo teniso turnyras. Į jį susirinko beveik 40 dalyvių: 15 merginų ir 22 vaikinai. Jaunieji tenisininkai atvyko iš Eržvilko, Veliuonos Antano ir Jono Juškų, A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijų, Klausučių Stasio Santvaro, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinių mokyklų.

Stalo teniso turnyro dalyviai po įnirtingų dvikovų išsiaiškino, kas yra patys stipriausi šios sporto šakos atstovai. I vietą laimėjo Meda Kvietkutė (Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagr. mokykla, mokytojas Karolis Vančys) ir Maidas Zagurskas (A. Giedraičio-Giedriaus gimnazija, mokytojas Stanislavas Motulas). II vietą užėmė Jonė Pertikaitė (Klausučių Stasio Santvaro Meškaitytės pagr. mokykla, mokytojas Rimantas Slavikas) ir Renoldas Beinarys (Eržvilko gimnazija, mokytojas Rolandas Skrodenis). III vietą pelnė Paulina Ilgūnaitė (Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija, mokytojas Žilvinas Stankūnas) ir Mykolas Povilauskas (A. Giedraičio-Giedriaus gimnazija, mokytojas Stanislavas Motulas). Prizininkai buvo apdovanoti padėkos raštais ir medaliais, o I vietų laimėtojams dar įteiktos ir atminimo statutėlės.

Varžybų organizatorius, A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos komandos vadovas Stanislavas Motulas dėkoja visiems dalyviams, jų mokytojams ir Jurbarko rajono stalo teniso klubo „Pirmas setas“ prezidentui Arūnui Štrimui už suteiktas patalpas, kur vyko merginų varžybos.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai