Masiškiausiose orientavimosi sporto varžybose – jurbarkietės medalis

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Bene populiariausiose ir masiškiausiose tarptautinėse orientavimosi sporto varžybose TAKAS plevėsavo ir Jurbarko sporto klubo „Karšuva“ vėliava. Jurbarkiečiai apie save priminė ir lipdami ant aukščiausios apdovanojimų pakylos.

 

Apie 900 aistringų šio sporto gerbėjų iš visos šalies ir užsienio valstybių birželio 21-24 dienomis rinkosi į tradicines TAKAS varžybas, kurios šiais metais vyko Ignalinos rajono miškuose. Tarp dalyvių – ir minėtam „Karšuva“ klubui priklausantys bėgikai, kurių viena savo grupėje buvo nepralenkiama. 40 metų grupėje (D40) pedagogė Rūta Tirlikienė, susumavus keturių dienų rezultatus, iškovojo pirmą vietą. Priminsime, kad ši orientacininkė eilę metų patenka į geriausių rajono sportininkų dešimtukus.

 

Iki trečiosios vietos medalio kiek pritrūko Rūtos dukrai, orientacininkei Gabrielei. Beje, Gabrielė birželio pradžioje vykusiame Lietuvos orientavimosi čempionate vidutinėje trasoje iškovojo pirmąją vietą ir tapo Lietuvos čempione. Audrius Tirlikas, Gabrielės tėtis, tame pačiame čempionate po nuožmios kovos savo amžiaus grupėje tapo vicečempionu. Takas varžybose Audriui sekėsi prasčiau – grįžo be medalių.

 

TAKAS 2018 varžybose elito grupėje aukštą dešimtą vietą užėmė jurbarkietis Simonas Tamošaitis, kuris šiuo metu atstovauja kitus klubus.

TAKAS 2018 varžybų organizatoriai - Kauno orientavimosi sporto klubas "Takas", Alytaus orientavimosi sporto klubas "Dainava". Pirmasis TAKAS buvo surengtas 1990 metais ir vyko Aukštadvaryje. Priminsime, kad tokios masinės orientavimosi sporto varžybos vyko ir Jurbarko krašte 2003 metais.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai