Lietuvos šachmatininkų čempionate – jurbarkietės medalis

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Auklėtiniai pranoko trenerio lūkesčius. Jau aišku, kad Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Valentino Jankūno jaunieji šachmatininkai iš Lietuvos jaunučių ir jaunių čempionato pirmadienį grįš su vienu medaliu.

 

Trečiąją vietą užėmė ir su bronzos medaliu iš Kaune, „Europa Royale“ viešbutyje šešias dienas vykusio Lietuvos čempionato pirmadienį grįš Meida Nausėdaitė, savo grupėje (mergaičių iki 12 metų), nusileido tik varžovėms iš Vilniaus ir Šiaulių. Sužaidusi septynias partijas Meida surinko 5 taškus iš septynių galimų. Meidos grupėje žaidė 14 mergaičių.

 

Puikiai pasirodė ir Ema Pamataitytė, likusi savo grupėje (M10) ketvirta ir kuriai iki prizinės trečiosios vietos pritrūko visai nedaug. Prizines vietas užėmė dvi vilnietės ir tauragiškė. Ema, sužaidusi septynias partijas, iš septynių galimų taškų surinko penkis taškus.

 

Jurbarkietis Pijus Greičius savo amžiaus grupėje (B12) tarp daugiau nei 40-ies šachmatininkų užėmė aukštą septintą vietą. Iš galimų aštuonių taškų Pijus surinko penkis taškus.

 

Toje pačioje grupėje žaidęs Paulius Meškauskas užėmė 31 vietą (surinko 3,5 taško).

 

 

B10 grupėje žaidęs jurbarkietis Skomantas Juškaitis tarp maždaug 80-ies žaidėjų liko 21-as. Sužaidęs devynias partijas iš galimų 9 taškų surinko 5,5.

 

 

Berniukų iki 14 metų grupėje žaidęs Kajus Kuncaitis po aštuonių partijų surinko 3,5 taško ir liko 23, o Erikas Pranskaitis su 2,5 taško užėmė 26 vietą. Šioje grupėje žaidė 30 stipriausių šachmatininkų iš visos Lietuvos.

 

 

Atnaujinsime.

Visus rezultatus rasite svetainėje www.chess-results.com

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai